Do markizáckeho Telerána zavítali v piatok ráno manželia Gáboríkovci. "Máme sa veľmi dobre, práve sme sa vrátili z dovolenky, takže sme oddýchnutí a ešte ale spracuvávame jetlag,"prezradila Ivana. Na otázku Kvetky, čo majú nové, odpovedal Marián, že všetko po starom. Dvojica má aktuálne novú kolekciu tričiek, ktoré sa týkajú MS vhokeji. Vytvorili ju spolu s istou športovou značkou. "je to náš prvý spoločný projekt so ženou a sme radi, že to môžeme takto odprezentovať," netajil sa Marián v priamom prenose. "Človeče, Marián, aké to bolo? Lebo keď žena "kafre" do oblečenia, vie to byť niekedy pre chlapa neznesiteľné. Ivka má oblečenie v merku. Nechal si sa viesť alebo si niečo k tomu aj ty povedal?"opýtal sa moderátor Juríček. "Sme radi, že sme mohli na tom spolu robiť. Samozrejme, že manželka tú kvalitu trička musela oddobriť, keďže v tom pracuje a myslím, že to celkom vyšlo," povedal Gáborík. 

Manželia Gáboríkovci boli hosťami markizáckeho Telerána.
Manželia Gáboríkovci boli hosťami markizáckeho Telerána.
Zdroj: TV MARKÍZA

Kašle na mňa

Hokejista je už rok mimo ľadu, keďže má po operácii platničky a zdravotný stav mu stále nedovoľuje hrať. "Cvičím, rehabilitujem, uvidím, ako to bude. Predsa už mám svoje roky, snažím sa, ale aby som sa na ten ľad ešte dostal. Raz je dobre, raz nie. Verím, že sa to dá do poriadku," prezradil Majo. "Ivi, treba ho asi viac masírovať," zapojil sa do debaty Juríček. "Ja sa snažím,"reagovala Ivana. "Nechce, kašle na mňa, nemasíruje vôbec," skočil jej do reči Marián, ktorý nešetril svoju manželku priamo pred kamerami. "No, máš to teraz takto pekne vytmavené v Teleráne," poznamenal moderátor.  "Vy ste sa tu nejako doťahovali. Marián, spomínal si, že Ivka sa nerozumie hokeju? Ja ti nejako neverím,"opýtal sa Tomáš. "Nerozumie,"reagoval Gáborík. Ivana to však nenechala len tak a snažila sa mu to vrátiť. "On sa nerozumie tancu, minule bola salsa a povedal, že polka," prerušila ho.  "Čoby, párkrát sme to poriadne roztočili na parkete," priznal sa Marián. "Je veľmi talentovaný tanečník, mohol by sa živiť aj týmto," vychválila ho ale napokon manželka. 

"Vidíš, ona tak pekne o tebe povie, že tebe ten tanec ide a ty o nej nehovoríš pekne," pokračoval Tomáš, ktorý narážal aj na to, že sa nepekne vyjadril o nej, keď povedal, že sa nevyzná v hokeji. "Musela som sa tak nejako sama dostať do toho hokeja, Nevenuje sa mi,"natrela ho Ivana. "Ako to, že som sa nevenoval?" opýtal sa začudovane hokejista, ktorý následne priznal, že sa zvyknú doma - ako každý iní - aj pohádať.  "Áno, hádame sa niekedy, ale nie do krvi. Nebije ma, ani ja ju," zasmial sa Gáborík. 

FOTO TANCA MANŽELOV GÁBORÍKOVCOV V TELERÁNE NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: