V jojkárskom Inkognite opäť nebola núdza o dobrú náladu. Všetko to vyvolala hneď v úvode indícia slečny, ktorej Michal Hudák, Marián Čekovský, Maroš Kramár a Zdena Studenková klasicky hádali povolanie. „Aby to riadne stálo,“ znela veta a tá v momente naštartovala Kramára k jeho oplzlým rečiam.

„Spýtaj sa, či by to mohla postaviť aj tebe,“ poradil herec kolegovi Hudákovi a pokračoval: „Možno stavia domy, vieš, aby to riadne stálo,“ zachraňoval vzápätí situáciu Maroš. „Ja neviem, na čo vy dvaja myslíte,“ spýtal sa potom Kramár. Hudák sa iba usmieval, no neskôr priložil ruku k dielu aj on.

Herec si pustil jazyk na špacír.
Herec si pustil jazyk na špacír.
Zdroj: TV JOJ

„Tá vec, ktorá má stáť, je len jedna?“ opýtala sa Zdenka. „Veď má dve ruky,“reagoval dvojzmyselne Hudák. Všetci traja páni sa takto dookola doťahovali, no najviac perverzný bol práve Maroš. Studenková sa nestačila čudovať a miestami sa až za hlavu chytala.

„Prečo nikdy nerozumiem, o čom sa bavíte,“ zaklincovala to herečka. To, že reláciu sledujú aj deti, si zrejme nik z nich neuvedomil. Hlavne, že bola zábava. Situáciu potom zachraňovali Hudák s Čekovským, ktorí poznamenali, že sa rozprávajú o stavebnici.

FOTO ZNECHUTENEJ STUDENKOVEJ NÁJDETE V GALÉRII