Šou S pravdou von je plná zábavných a vtipných momentov a ich zdrojom sú v prvom rade celebritní hádači a moderátor. V každej epizóde partička ,,chalaňov" v zložení Juraj Kemka, Marián Miezga, Lukáš Latinák a Robo Jakab háda, kto spomedzi účinkujúcich im hovorí pravdu a kto klame, až sa hory zelenajú.

V úvodnej časti sa hádačom aj divákom predstaví krásna akvabela Viktória Reichová, ktorá sa vodnému športu venuje od svojich štyroch rokov a za trinásť rokov svojej kariéry stihla zožať množstvo úspechov. Jej prítomnosť tvorcovia využili a štúdio sa razom zmenilo na miesto na profesionálnu exhibíciu.

Alebo nie? Doprostred scény umiestnili takzvaný suchý bazén, v ktorom mala sympatická blondínka učiť hádačov základné prvky zo svojej choreografie. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby partička neprišla oblečená v dámskych plavkách!

Rolu akvabely zobrali vážne a divákov, ktorí sa dusili smiechom, si vôbec nevšímali.
Rolu akvabely zobrali vážne a divákov, ktorí sa dusili smiechom, si vôbec nevšímali.
Zdroj: tv joj

Publikum burácalo

„Ja si myslím, že po tomto už slovenský šoubiznis nebude to, čo bol predtým. Máme tu Viktóriu ako odbornú garantku, ktorá nám nejakým spôsobom poradí a bude inštruovať nielen dámy, ktoré sa rozhodli s nami vytvoriť tento silný kultúrny zážitok, aj keď nie sú akvabely. Ale bude inštruovať aj ,chalaňov`. V tomto momente masívnym potleskom privítajme kvarteto fantastických akvabelov,“ konštatoval moderátor na úvod blížiacej sa exhibície.

Len čo to dopovedal, do štúdia napochodovali „partičkári“ nahodení vo vypasovaných dámskych plavkách, v kúpacích čiapkach a plaveckých okuliaroch. Okamžite po ich príchode do štúdia začalo publikum burácať, tlieskať ako o dušu spasenú a aj sa smiať.

Ich príchod totiž sprevádzalo množstvo grimás a úsmevných póz. Na vystúpenie si prizvali aj Šoka, no ten to absolvoval v civilnom outfite. „Tá je hlboká, našťastie, dočiahnem na dno,“ zhodnotil, keď do bazéna vstúpil. Vtipnú poznámku si neodpustil aj Juraj Kemka. „Mohol som si oholiť podpazušie, keby som toto tušil,“ povedal so smiechom.

Pikošky zo zákulisia

  • Deň pred nakrúcaním sa režisér Jan Bělohlavý vybral do Trnavy na divadelné predstavenie, ktoré spolu odohrali hádači z relácie. Na exhibičné vystúpenie akvabel ich „ukecal“ práve po skončení tohto predstavenia. Na otázku, ako sa mu podarilo hercov navliecť do ženských plaviek, odpovedal len šibalským úsmevom.
  • Keďže sa herci obliekali do tesných ženských plaviek, hrozilo, že by sa pri prudších pohyboch mohla stať „nehoda“ a ukázali by divákom viac, než by chceli. Aby tomu zabránili, pod plavkami mali oblečenú spodnú bielizeň.
  • Hádači si nakrúcanie poriadne užívali a z bazéna nechceli odísť ani potom, čo sa vypli kamery. Ešte hodnú chvíľu po skončení nakrúcania v bazéne spoločne vyvádzali. To už, samozrejme, diváci neuvidia, no podľa členov štábu to rozhodne stálo za to a dospelí muži sa razom zmenili na malých chlapcov.

FOTKY CHALANOV V CELÝCH PLAVKÁCH NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: