,,Milión otázok, nekonečno konšpirácii, čo všetko mi robil doktor Maxim Ivanchuk. Na výsledok, ktorý sa nedostavil do mesiaca ani pol roka, vzhľadom na opuch, som si musela počkať rok, aby som videla väčšie zmeny a dnes sa už môžem pýšiť napríklad pre mňa tým najkrajším nosom alebo úzkou bradou či pre mňa nikdy neexistujúcou kontúrou tváre," prihovorila sa Plačková fanúšikom a opísala im, čo všetko jej tento vychýrený chirurg vlastne robil.

Zuzana Plačková
Zdroj: Instagram @queen.plackova

,,Mala som problém s dvojitou bradou a podbradkom. Plus nesúmerne urobený nos a na záver mi doktor odobral pár ml tuku, ktorý mi napichal do tváre, aby som nemusela používať rôzne výplne, a tak mám pokoj s výplňami kyselinou hyalurónovou na pár rokov. Nelámal mi žiadne kosti, sánky ani nič podobné, len sa pohral s tukom na tvári a v podbradku," pokračovala Zuzana, ktorá je s jeho prácou nadmieru spokojná.

Zuzana Plačková opísala, čo všetko jej v roku 2020 chirurg Ivanchuk na tvári prerobil.
Zdroj: Instagram queen.plackova

,,Síce je cenovo drahší, ale popravde? Dvakrát mi robili nos na Slovensku a keby viem o doktorovi Ivanchukovi, tak by som túto operáciu nemusela na tretíkrát opakovať u neho! Aktuálne operuje v Dubaji a jeho prístup k ľuďom a ako sa o mňa starali na klinike, som nezažila ani v 5* hoteli!" vychvaľuje ho Zuzana do nebies a už vie, čo ďalšie si u neho nechá upraviť. ,,Kamoškám urobil krásne prsia, tak snáď po pôrode sa tam aj ja dostanem, nech má dá dokopy," dodala. ,,Pôjdeme spolu, ja na cecky, ty na nos!" odpísala Plačková kamarátke, ktorá jej nos veľmi obdivuje.

AKO VYZERALA PRED PLASTIKAMI, SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: