Obaja síce razia heslo zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať, no my máme dôkaz, že vyzerajú ako idylický dlhoročný párik. Herečka ani umelec nepatria do kategórie, ktorí by o svojom súkromí rozprávali, no o ich vzťahu vedia už dlho všetci z ich najbližšieho okolia. „Zuzana tvorí pár s Martinom už viac ako päť rokov. Oficiálne to nechcú priznať kvôli herečkinmu synovi Dávidovi (22). Často ich však vídať aj na hudobnom festivale Pohoda, kde sa tiež obaja tvária „iba“ ako kamaráti. Nikto poriadne nevie, prečo,“prezradil nám zdroj z ich okolia.

V apríli minulého roka sa spolu prvýkrát bez okolkov objavili na krste knihy budúceho primátora Bratislavy Matúša Valla. A hoci prišli spolu a vôbec sa netvárili, že sa stretli iba náhodne, keď zbadali fotografov, takúto scénku zahrali. Po tom, čo sa médiá sústredili na krst knihy, Shooty sa hneď k Zuzane nápadne priblížil a držal jej kabelku. Ani tam svoj vzťah Zuzana potvrdiť nechcela. „Dnes som tu s mojimi kamarátmi,“reagovala nám vtedy.

Apríl 2018: Zuzana pred rokom na akciu dorazila spolu so Shootym.
Apríl 2018: Zuzana pred rokom na akciu dorazila spolu so Shootym.
Zdroj: Tony Štefunko

Keď sa nám ich minulý týždeň podarilo nafotiť v širšom centre Bratislavy, pôsobili ako dokonale zohratý pár. Okolo 21. hodiny obaja vyšli z herečkinho bytu a sadli si do neďalekej reštaurácie. Bolo vidieť, že personál ich pozná a že tam spoločne nie sú prvýkrát. Približne po hodinke sa zdvihli, vybrali sa na neďaleké námestie a po prechádzke sa vrátili do herečkinho bytu. Prečo však po toľkých rokoch svoj vzťah stále taja, je záhadou. Zuzana nám do konca uzávierky nereagovala.

FOTO Z ICH ROMANTICKEJ PRECHÁDZKY V MESTE NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: