Jeremy Hulsh sa má s chlapcami, 8-ročným Harlowom a 5-ročným Theodorom, nachádzať v Chicagu u svojho brata. Únos mal podľa všetkého do detailov premyslený a podnikol všetky kroky, aby ho počas cesty nikto nechytil. Vera odvtedy netuší, ako sa jej milované deti majú a ako celú situáciu vnímajú.
Na Facebooku sa však pred pár dňami objavila fotka, na ktorej Jeremy pózuje so synmi. Všetci vyzerajú šťastne a spokojne. No okrem záberu sa objavil aj šokujúci text, ktorý Veru vykresľuje skutočne v hroznom svetle. Podpísaný pod ním je však anonym.

Pátranie po synoch Very Wisterovej.
Pátranie po synoch Very Wisterovej.
Zdroj: Polícia SR

,,Obidve naše deti uniesol do cudziny, čím porušil právoplatné súdne rozhodnutie, na základe ktorého mal zákaz vycestovať s deťmi bez môjho súhlasu alebo prítomnosti mimo územia SR. Bližšie informácie o tom, ako otec s deťmi ušiel, vám teraz nemôžem a ani neviem poskytnúť, pretože sú predmetom vyšetrovania. Pozná ich len on. Viem však, že už počas nášho spolužitia mi opakoval, že ak sa pokúsim s ním rozviesť, zničí ma a prídem o deti. Ja som mu súhlas na vycestovanie s deťmi nedala. Otec taktiež ani nepožiadal súd o nahradenie môjho súhlasu,“ reagovala Vera pre TASR, ktorá sa však k nenávistným anonymom rozhodne odmieta vyjadrovať.

Pokračovanie na ďalšej strane