Diváci Makranského spoznali vďaka markizáckemu seriálu Chlapi neplačú, v ktorom hral sukničkára Milanka. V roku 2013 si herec Peter Makranský (37) vzal za manželku missku Petru Nezvalovú, ktorú spoznal v muzikáli Fontána pre Zuzanu. Manželmi boli 7 rokov, majú dve deti, no ich vzťah nevyšiel. V júni 2021 sa rozviedli. Hercova ex mala v tom čase už priateľa, zatiaľ čo Peter oficiálnu partnerku nemal.

"Už je viam, čo je naozaj milovať," napísal k tejto fotke herec.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CnfDREBLAXa/

Koncom novembra minulého roka sme priniesli informácie o novej priateľke Makranského. Muzikálový herec sa zahľadel do vydatej Mirky, ktorá roky chodila na jeho predstavenia. A napriek tomu, že dvojica je spolu iba krátko, zaľúbenci sa po pár mesiacoch randenia v marci 2023 zasnúbili. V tom čase bola vraj Mirka ešte stále vydatá. 

ZÁBERY ZO SVADBY MAKRANSKÉHO V GALÉRII >>

„Konečne som stretol niekoho, kto je normálny. Alebo nenormálny spomedzi normálnych (smiech). ‚Sranda‘ je to, že to je baba z prvého radu. Sedávala na muzikáloch v prvom rade. Štyri roky som sa na ňu pozeral, že aká je pekná a že vraj aj ja som jej bol sympatický. My sme vlastne mali taký ten vzťah, ktorý neexistoval (smiech). A keď sme sa stretli, tak to bolo, že fúúú. Teším sa,“ opísal nám ešte na jeseň 2023 ich stretnutie Peter, ktorý inicioval aj prvé rande.

Mirka sa medzičasom bleskovo rozviedla, aby sa mohla vydať za novú lásku. Dvojica sa totiž po expresných zásnubách bleskovo zosobášila. Svadba prebehla pod holým nebom - v parku v bratislavskej Petržalke! Nevesta mala na sebe biele, jednoduché šaty a vo vlasoch mala bielu kvetinovú čelenku. Novomanželom srdečne gratulujeme!