Krst knižnej novinky „Tehotenstvo v obrazoch“ v Bratislave si nedal ujsť ani operný spevák Miroslav Dvorský, ktorý prišiel aj so svojou rodinkou i s malinkou vnučkou. Krsnou mamou knihy bola Monika Hilmerová, ktorá dorazila v sprievode svojho manžela Jara Bekra. 

Kým hviezda Oteckov sa predviedla v elegantných čiernych voľných šatách a s rozpustenými vlasmi, tanečník prišiel v kapsáčových béžových nohaviciach, ktoré v spoločnosti vyvetral aj nedávno. Vždy, keď sa krstí nejaká knižná publikácia, kapsáčové nohavice v jeho prípade jednoducho nemôžu chýbať.

December 2018: Jaro na krst knihy prišiel v typickom  oblečení a so šiltovkou na hlave.
December 2018: Jaro na krst knihy prišiel v typickom oblečení a so šiltovkou na hlave.
Zdroj: EMIL VAŠKO

A ako to bývalo u neho roky zvykom, ani tentoraz si neodpustil šiltovku na hlave. Ešte pred pár týždňami to však vyzeralo, že sa jej konečne po tých rokoch vzdal, keď zapustil dlhšie vlasy bez spomínaného doplnku na hlave.  Keďže Jaro na nedávnej akcii predviedol, že okrem voľnejších tričiek má doma aj elegantnejšie kúsky, viacero hostí očakávalo, že tentoraz siahne práve po nich.

Predsa len išlo o spoločenskú udalosť, ktorá riešila zaujímavú tému. No nestalo sa. Vyzerá to tak, že opäť dal radšej prednosť ležérnemu outfitu, na ktorý sme u neho odnepamäti zvyknutí.  Na krste sa objavila aj herečka Bibiana Ondrejková, ktorá celú akciu moderovala, a rovnako ako Monika zažiarila v čiernych šatách. Knižnú novinku si nedali ujsť ani manželia Sväťo a Petra Malachovskí.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII