Porota vo hviezdnom zložení, spevácke talenty a rozprávková výhra - takto bude vyzerať nový ročník speváckej šou SuperStar, ktorú na svoje obrazovky prinesú televízie Markíza a Nova už budúcu jar. Na Slovensku i v Česku sa už rozbehli kastingy. Nádejní speváci sa tak už môžu prihlásiť a skúsiť šťastie v tejto šou, ktorá sa po celom svete už dlhé roky teší mimoriadnemu záujmu.

Mamba s Tonym sa na markizáckej žúrke takto odviazali na tanečnom parkete.
Mamba s Tonym sa na markizáckej žúrke takto odviazali na tanečnom parkete.
Zdroj: Emil Vaško

"Nová moderatorská dvojica, lebo my sme superhviezdy," napísala speváčka Mamba na svojom Instagrame k fotografii, na ktorej pózuje aj so svojím priateľom, tanečníkom Tonym Poruchom. Obaja sa zvečnili pred vysvieteným modrým pódiom s logom SuperStar. To bolo vystavené na nedávnej markizáckej žúrke, ktorá sa konala v Bratislave. Mamba touto fotografiou okamžite vyvolala špekulácie, že bude novou moderátorkou tejto obľúbenej šou. Mnohí jej fanúšikovia a priatelia ju okamžite zaplavili správami a gratuláciami, že sa jej takéto niečo podarilo získať. Opak bol však pravdou. Speváčka si len tak nevinne zapózovala a možno v kútiku duše sa už videla ako moderátorka SuperStar, no následne musela vysvetľovať, kde je pravda.

FOTOGRAFIU, KTOROU MAMBA ZMIATLA SVOJICH FANÚŠIKOV, NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

"Musím objasniť môj včerajší príspevok o našom "moderovaní" Superstar, lebo som nechcene spôsobila taký malý - síce milý, ale mylný ošiaľ. Zaplavili ma správy v zmysle toho, že ste šťastní, že nás uvidíte v tomto projekte, ako ste to pôvodne nechceli pozerať, ale kvôli nám budete, lebo nám držíte palce a že wau, akú super príležitosť sme dostali a podobne. Veľmi si vážime vašu podporu a to, ako nám prajete, ale prosím vás ono to bolo písané zo srandy. A popravde by mi ani nenapadlo, že by to niekto mohol zobrať vážne. Veď to je úplne scifi. Viete si predstaviť Tonyho, ktorý sa pri rozhovoroch vyhýba mikrofónu, ako sa len dá, že by moderoval Superstar? Alebo, že by televízia pustila na obraz priameho prenosu obrovskej šou šišnutých Poruchovcov?" napísala Šarközyová, ktorá tak všetkých ubezpečila, že išlo iba o fór a SuperStar sa rozhodne moderovať nechystá.