Tanečný film Backstage mal slávnostnú premiéru v utorok večer v nákupnom centre Bory Mall. Okrem hlavných predstaviteľov, herečky Mary Havranovej a tanečníka Tonyho Poruchu, sa na premiére zúčastnili viacerí herci, moderátori či milovníci tanca. Bičan so svojou mladučkou milenkou doslova šokoval. Dvojica pôsobila šťastne, spokojne a obaja rozdávali úsmevy na všetky strany. A neskrývali ani nadšenie z filmu.

„Moje prvé dojmy boli, že som ani nedokázal rozprávať, lebo tak veľa toho tam je. Výborný soundtrack a aj československý film. My máme veľmi radi Bena Cristovaa, je to teraz taká naša „auto počúvateľná“ vec. Teším sa na soundtrack, lebo tento film ho potrebuje. Vidieť v ňom výborný výkon Mary Havranovej, je to skvelá herečka a aj tanečníci boli výborní. Nevedel som, že kolegovia tanečníci sú aj herci. Boli tam naozaj aj veľmi pekné herecké momenty,“ prezradil nám moderátor.

Keďže so svojou milenkou sa takto v spoločnosti ukázal od prevalenia vzťahu vôbec prvýkrát, zaujímalo nás, ako im to spolu klape a čo plánujú do budúcnosti. „Chystáme sa teraz spolu na galavečer OTO. Je však možné, že náš vzťah sa posunie aj niekam ďalej. No teraz je dosť dobre posunutý. Celkom sa tomu aj tešíme, sme posunutí niekam... Žijeme spolu už značnú dobu a snažíme sa nejako všetko skĺbiť s deťmi a voľným časom a prácou. Čo sa týka svadby, toto ešte nemám v hlave vyriešené, keďže už dve svadby mám za sebou. V tomto roku to zatiaľ nie je na pláne, máme pred sebou veľa vecí, čo ešte musíme urobiť, no nevylučujeme to,“ reagoval Bičan, ktorý počas rozhovoru celý čas držal svoju Mišku za ruku a nespustil z nej zrak.

Na premiére sa objavila aj Lady Mel s partnerom a dcérkou.
Na premiére sa objavila aj Lady Mel s partnerom a dcérkou.
Zdroj: Emil Vasko

Na raute, ktorý sa konal po slávnostnej premiére, sa objavila aj dcéra Fredyho Ayisiho Vierka, ktorá nezvolila práve najlepšie oblečenie a červené šaty s nápisom jej viac uškodili, ako vylepšili imidž. Podobne výberom oblečenia prekvapil aj porotca SuperStar Ben Cristovao či fitneska Lucia Mokráňová, ktorej nadupané zdvihnuté poprsie v oranžovom tričku si všimol určite každý. Za nimi nezaostávala ani riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková, ktorá prišla v čiernom priesvitnom negližé, či speváčka Veronika Strapková, ktorá bola v žltom roláčiku a v ružovom kožušteku neprehliadnuteľná.

FOTO VÁŠNIVÝCH BOZKOV BIČANA NÁJDETE V GALÉRII