V jednom z bratislavských hotelov odštartoval 14. ročník módneho maratónu. Okrem návrhárov sa prezentovali aj naše známe tváre, ktoré boli miestami skutočne odvážne. Najviac pútala na seba pozornosť škandalózna blogerka Alex Wortex, ktorá je známa tým, že si neholí intímne partie a rada to ukazuje i na verejnosti.

Táto žena už niekoľkokrát spôsobila rozruch, a kto si myslel, že už ničím neprekvapí, mýlil sa. Alex šokovala s niečím úplne novým, čo sa v našich končinách ešte nestalo. Wortex prišla s mŕtvou chobotnicou medzi nohami. Tá jej zakrývala chlpaté intímne partie a na prehliadke bolo dokonca okolo nej cítiť zápach.

„Chobotnicu som si kúpila už mŕtvu. Pôvodne som plánovala homára. Má to skrytú myšlienku, ako každý môj outfit. Sedelo sa mi v pohode. Teplom v sále už začala presakovať. Mamina to už cítila, ona je citlivá na pachy. Veľmi bizarná situácia. Nikto v hľadisku netušil, čo mám pod hodvábnym plášťom, ale je možné, že cítili rybacinu,“povedala nám po prehliadke Alex. No ktovie, čo bude v jej prípade nasledovať po tomto hnusnom „módnom“ výstrelku.

Wortex už viackrát ukázala chlpaté intímne partie.
Wortex už viackrát ukázala chlpaté intímne partie.
Zdroj: Emil Vaško

ŠIALENÉ FOTO ALEX WORTEX NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: