Predvíkendový večer sa u českých susedov v známom pražskom Pálaci Žofín niesol v znamení dobrej hudby, skvelého jedla i prehliadky nádherných rób, v ktorých sa predviedli prítomné plesajúce dámy. Tie sa prišli zabaviť, aby oslávili 100 rokov Československa.

Do taktu im zahral Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Václav Noid Bárta či kapela Slza. Hneď v úvode sa postaral o vtipný moment moderátor večera Leoš Mareš, ktorý na akciu dorazil na legendárnom Trabante. Mareš je totiž známy tým, že si potrpí na luxusné autá, preto bolo toto gesto od neho viac ako prekvapivé.

Leoš Mareš dorazil na ples v tomto Trabante.
Leoš Mareš dorazil na ples v tomto Trabante.
Zdroj: Profimedia

V jeho prípade však ide o stávku, lebo už niekoľko dní jazdí práve na tomto staručkom aute, ktoré sa v 70 - 80. rokoch stalo mimoriadne populárnym i v niekdajšom Československu. Nepochybne najväčšou hviezdou večera bola Andrea Verešová, ktorá sa opäť blysla v nádhernej róbe a výnimočne sa nedopustila žiadneho módneho trapasu.

Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že táto bývalá misska už viackrát v minulosti ukazovala nohavičky či vykúkajúce bradavky vo vyzývavých róbach. Nedá sa zabudnúť na jej zarezaný rozkrok, keď na festivale v Karlových Varoch spred necelého roka ukázala aj časť svojich intímnych partií.

Mama dvoch detí tentoraz opäť šokovala, no v dobrom slova zmysle a bez žiadnych vulgárností. Andrea stavila na dlhé strieborné saténové šaty s priesvitným topom, kde len tak-tak mala zakryté svoje prednosti. Páni tak mohli na nej iba oči nechať. Verešová však napriek vyzývavému dekoltu pôsobila dokonale a ako elegantná dáma opäť iba potvrdila, že všade, kde sa objaví, púta na seba všetku pozornosť.

FOTO VEREŠOVEJ NÁJDETE V GALÉRII