Síce nová Farma odštartovala na televíznych obrazovkách včera večer, nakrúcanie je v plnom prúde už zhruba štyri týždne. Súťažiaci sú rozdelení na dva tábory - chudobná vrstva, ktorú tvorí 12 farmárov, a bohatá, ktorá pozostáva zo siedmich celebrít. Na ponuku prikývol fitnesák Martin Šmahel, najznámejší „slovenský bača“ Ibrahim Maiga, bývalý superstarista Robo Mikla, moderátorka Katka Brychtová, spiritualistka Silvia Šuvadová a speváčky Daniela a Veronika Nízlové z dua TWiiNS.

Sestry Veronika a Daniela Nízlové počas sprchovania na statku, kedy mali na sebe plavky.
Sestry Veronika a Daniela Nízlové počas sprchovania na statku, kedy mali na sebe plavky.
Zdroj: TV MARKÍZA

A práve tieto dve krásky, ktoré si vždy potrpia na dokonalé outfity či mejkapy, sa asi najviac budú musieť popasovať s drsnými podmienkami, aké Farma prináša. Dvojičky sa hneď v prvej časti stali farmárkami týždňa, kde budú musieť najbližšie dni zadávať úlohy ostatným účinkujúcim.

To, že súťažiť vo Farme v drsných podmienkach ani zďaleka nie je jednoduché, je známe už od prvej série tejto šou. A vedia o tom svoje aj sestry Nízlové. Tie sú rovnako ako všetci ostatní súťažiaci pod drobnohľadom kamier, ktoré monitorujú ich pohyb 24 hodín denne. A k tomu celkom isto prislúcha aj sprchovanie či prezliekanie sa. A práve pri jednej z týchto činností ich zaznamenali kamery, ktorých zábery unikli zo strižne.

Dievčatá zachytávajú, ako ich príroda stvorila. Na fotografiách vidno, ako sa obe sestry prezliekajú, pritom jedna sa ukáže hore bez a druhá, naopak, úplne odhalí svoje intímne partie. Tieto pikantné zábery však nikto nemal vidieť a na obrazovky sa s najväčšou pravdepodobnosťou ani nedostanú. Nuž, aj toto je daň za to, keď známi ľudia prikývnu na účinkovanie v reality šou, kde sú súťažiaci nonstop monitorovaní.

ÚPLNE NAHÉ FOTKY TWIINSIEK Z FARMY NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

Anketa
Budete sledovať Farmu?
  • 9%
  • 91%


Mohlo by vás zaujímať:

Išli by ste na farmu, ak by ste mali takú možnosť? Vyjadrite sa v diskusii pod článkom...