Aneta Parišková už niekoľko rokov patrí medzi tváre televízieJOJ. Pravidelne sa divákom prihovára v Novinách o 17-tej. Vždy v elegantnom kostýmčeku a s úsmevom na tvári moderuje správy. No v jojkárskej relácii Všetko čo mám rad,

V šou hneď v úvode zaspievala a svojím spevom zaskočila aj samotného Ondreja Kandráča. "Dobré to je, vážne," podporil moderátorku spevák, ktorý s k nej hneď aj pripojil.

Aneta Parišková.
Aneta Parišková.
Tv Joj

"Prvýkrát som rodičom zarobila peniaze spevom, keď som mala šesť a spievala som v Zlatej bráne," priznala s úsmevom na tvári herečka v jojkárskom TopStare. No, to nebolo všetko. O pár minút na to už Aneta hviezdila na tanečnom parkete a ukázala sa aj ako výborná tanečníčka. No týmto to všetko rozhodne nekončí. Parišková je aj talentovaná herečka. V sedemnástich rokoch z nej bola aktívna divadelníčka. Svoj talent v relácii, hneď aj predviedla a veľmi ochotne sa k nej pridal aj Štefan Skrúcaný či ostatní hostia.

Parišková sa venuje modernej gymnastike.
Parišková sa venuje modernej gymnastike.
Tv Joj

Najviac však prekvapila, keď si na seba natiahla strieborný overal a predviedla svoju ďalšiu záľubu a to modernú gymnastiku. Možno aj vďaka tomuto športu má Aneta tak skvelú postavu. Vyzerala pri nej neuveriteľne šťastie a spokojne. Jej traja chlapci sedeli v prvom rade a takmer bez dychu sledovali svoju šikovnú mamu.

ĎALŠIE FOTO ANETY NÁJDETE TU: