O speváčke Tine, ktorá zavesila na klinec spevácku kariéru, sa šepkalo, že má vraj nejaké problémy, no pravda bola úplne niekde inde. Jednoducho ju zrazu prestalo baviť byť súčasťou slovenského šoubiznisu a byť na očiach verejnosti a tak stiahla "do úzadia". Ona sa však až tak úplne nevyparila, len sa stala mamou a manželkou na plný úväzok a podľa jej slov nikam neodišla a s ničím nadobro neskončila. Toto stihla ozrejmiť v jednom zo svojich live streamov, ktoré robila počas necelých dvoch týždňov, keď sa pred Vianocami na pár dní prihlásila na sociálnu sieť Instagram. Tí sa jej mohli pýtať na čokoľvek, čo ich zaujíma. Raz jej dokonca pri tom asistoval aj manžel, raper Separ, ktorý nešetril vulgarizmami, na čo ho Tina aj niekoľkokrát upozornila, že veď to sledujú aj deti.

Okrem toho sa však Tina stihla pochváliť aj pár zábermi zo súkromia, medzi ktorými boli aj fotky jej nového hniezdočka lásky, ktoré si s manželom spoločne dostavali a zariadili od základov. Známa speváčka totiž ešte donedávna bývala v prenajatom dome, no toto je už minulosť. Dvojica si totiž zamilovala jednu nehnuteľnosť v dedinke pri Bratislave, ktorá ešte nebola dostavaná.

"Tak, čo by som vám také porozprávala, keď už som tu. Skúsim taký príbeh zo života, ktorý sa udial v posledných mesiacoch. Moja blízka kamarátka Mel mi raz povedala o dedine, kde je krásne prostredie a krásne domy. prešli mnou zimomriavky a namiesto pochopenia intuície som si obliekla sveter. Aj tak ma tam po čase zavialo. Vybrala som sa tým smerom, zrazu som bola v dedine, zrazu som bez navigácie stála pred nejakým domčekom, kde bol veľký nápis "Na predaj" aj s telefónnym číslom. Zrazu sme tam o hodinu aj pol na to stáli s mužom, deťmi aj majiteľom domu a zrazu sme zistili, že inde už žiť nechceme," začala svoje rozprávanie na Instagrame speváčka, ktorá si tak nový vysnívaný dom zamilovala hneď od začiatku.

FOTO, AKO BÝVA TINA, NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

"Z úplného holodomu sme spolu s mužom vytvorili toto čarovné miesto, vyskladali sme to kúsok po kúsku. zakaždým, keď vojdem do ktorejkoľvek miestnosti, som hrdá, vďačná, dojatá, že sme to takto zvládli, lebo každý klinec, každú doštičku, poličku, úchyt, konzolu, vázu, sme vyberali trpezlivo a hoci to bolo vyčerpávajúce, vo výsledku je tu toto. Miesto, kde sa vraciam tak rada, že občas ani nerozprávam," vyznala sa speváčka. Tá potom priložila fotografiu ich nádhernej kuchyne, ktorú si zariadila v tak populárnom vidieckom štýle s obrovským jedálenskym stolom z masívneho dreva s ratanovými kreslami. Tina tak prežila najkrajšie Vianoce, aké si mohla priať. Veď, kto by sa netešil z takéhoto rozprávkového domčeku, do ktorého sa celé rodinka nasťahovala zhruba mesiac pred najkrajšími sviatkami v roku.

Viac sa dočítate: