Martina a Martin sa zoznámili v roku 2012. Vtedy sa zdalo, že rozvedený moderátor konečne našiel svoju spriaznenú dušu a lásku, s ktorou už zostarne. V máji 2015 sa im narodil synček Martinko a už v júni ohlásili, že sa rozišli. Odvtedy je moderátor Milujem Slovensko sám a Martine jeho spoločnosť očividne vôbec nechýba. Minulý rok mu verejne na sociálnej sieti poslala štipľavý odkaz a nazvala ho sebcom. No zdá sa, že Martina na Facebook nepridáva iba statusy s vecami, ktoré by sa rozhodne verejne nemali riešiť, ale chváli sa aj dráždivými zábermi, ktoré by si iné ženy nechali iba v tajnom priečinku v mobile.

Moderátor sa s patnerkou Martinou Briatkovou rozišiel krátko po narodení ich syna Martina.
Moderátor sa s patnerkou Martinou Briatkovou rozišiel krátko po narodení ich syna Martina.
Zdroj: Emil Vaško

Briatková nedávno navštívila akvapark v Trnave, kde si užila aj sauny, do ktorých človek chodí výhradne s plachtou a nahý. Po čase strávenom v horúcej saune odhodila plachtu a skočila do ľadového bazénika. A tam dostala nápad, že sa všetkým kamarátom pochváli, aká je otužilá.

No keďže bola iba tak, ako ju Boh stvoril, neváhala, prsia si zakryla dlaňami a pózovala. Nezabudla si potom ešte odfotiť detail nôh a všetky fotky zavesila na internet. Reakcie na seba nedali dlho čakať. „Nádherná a sexi,“ „Zamiloval som sa,“ znejú komentáre mužov, ktorých zaujímalo aj to, kto šťastný ju fotil. „Fotila slečna z baru... a ja,“ priznala sa Nikodýmova ex, ktorá pošteklila zmysly viacerým svojim kamarátom na sociálnej sieti.

ODVÁŽNE FOTO NIKODÝMOVEJ EXPARTNERKY NÁJDETE V GALÉRII