,,Áno, po vzájomnej dohode som v utorok podal žiadosť - návrh na rozvod,“ potvrdil nám pred pár týždňami Jozef Heriban. Táto správa je o to šokujúcejšia, že v ich rodine sa doteraz žiadny podobný škandál nekonal, keďže aj ich dcéra Tamara je šťastne vydatá za fotografa Braňa Šimončíka, s ktorým má krásnu dcérku, a rovnako aj Barbora, prezývaná Babsy, sa nedávno vydala za svoju lásku Jozefa a 26. augusta sa im narodila dcérka Izabelka.

Jozef Heriban a Alena Heribanová v čase, keď ešte boli šťastní. Na foto s celou rodinkou.
Jozef Heriban a Alena Heribanová v čase, keď ešte boli šťastní. Na foto s celou rodinkou.
archív

Manželstvo Heribanovcov však už dlhší čas prechádzalo krízou. ,,Takto sme sa rozhodli, je to proste dlhodobejšia záležitosť a nedokázali sme vyriešiť našu krízu, takže toto je naše rozhodnutie. Sme na všetkom dohodnutí a budeme ďalej žiť spolu ako priatelia,“ vysvetlil nám Heriban. ,,Žijeme v jednej domácnosti, ale Alenka je vo Viedni, ja žijem tu. Je to citlivá záležitosť, nerád by som to viac komentoval. Ďakujem vám veľmi pekne,“ dodal vtedy. Jozef a ani Alena sa od momentu, keď prasklo, že sa rozvádzajú, v spoločnosti neukázali. Až doteraz.

Dnes sa koná uvedenie exkluzívnej výstavy ľudových krojov zo súkromnej zbierky Tamary Šimončíkovej-Heribanovej v bratislavskom nákupnom centre a práve tam prišiel svoju dcéru podporiť aj otec Jozef Heriban, ktorý však prišiel v spoločnosti druhej dcéry Barbary Jagušák. Kto by si však myslel, že rozvod ho zničí, je na omyle. Jozef, ako vždy, pôsobil ako pravý elegán, spokojný, usmiaty. Prišiel s prehodeným koženým ruksačikom a celý čas výstavu svojej dcéry fotil na svoj mobil.

FOTOGRAFIE JOZEFA HERIBANA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU:

Čítajte viac

CELÚ VÝSTAVU NÁJDETE V ZAJTRAJŠOM VYDANÍ DENNÍKA PLUS JEDEN DEŇ!