Sú to len dvatýždne, odkedy náš denník ako prvý priniesol informáciu o tom, že PetruVajdovú stopla polícia a počas dychovejskúšky jej namerali 2,4 promile alkoholu v krvi. Od tohto momentu sa spustila obrovskálavína otázok a dohadov, čo bude ďalej. Jej exces poriadne naštrbil plány tvorcov Let´s Dance a najmä poctivú prácu.

Petra so svojím tanečným partnerom Fabiom napokon vystúpila.
Petra so svojím tanečným partnerom Fabiom napokon vystúpila.
Instagram F.B.

„Pred pár dňami som sa dopustila veľkej chyby. Šoférovala som auto pod vplyvom alkoholu. Bola to skratová situácia, ktorú veľmi silno a úprimne ľutujem. Chcem sa všetkým ospravedlniť za svoje konanie, divákom, či už v televízii, alebo divadle, mojim kolegom a v neposlednom rade mojim blízkym,“znelo v oficiálnom stanovisku, ktoré Petra zverejnila. Nebolo z neho však celý čas jasné, či sa cez situáciu dokážepreniesť a či zvládne svoje účinkovanie v šou. Až do tohto víkendu. Nášmu fotografovi sa totiž podarilo Petru nafotiť deň predpremiérou, ako prichádza na generálku do bratislavskej Incheby. Z toho bolo viac než jasné, že svoju účasť v Let´s Dance nemieni vzdať, a tak sa aj stalo. Možno ju v tom podporila aj veľká priazeň fanúšikov.

6. séria Let's Dance, ktorej súčasťou napokon je aj Petra Vajdová.
6. séria Let's Dance, ktorej súčasťou napokon je aj Petra Vajdová.
Dávid Duducz

Svedčí o tom aj anketa, ktorú sme urobili na našom portáli pluska.sk. Viac ako 85% fanúšikov si myslelo, že by Petra šou rozhodnenemalaopustiť. Tanec napokon zvládla a prostredníctvom dokrútky sa ešte raz ospravedlnila..

FOTKY z príchodu Petry Vajdovej na generálku Let´s Dance si pozrite v našej GALÉRII.