Na začiatok ich kariéry si dnešná mládež zrejme nemôže pamätať. Zviditeľnili sa totiž už v roku 1996. Stalo sa tak v detskej pesničkovej súťaži Hviezdička, ktorú vyhrali. Vtedy svojím výzorom pripomínali typické sladké dievčatká, no z toho už akosi vyrástli.

Twiinsky kedysi.
Twiinsky kedysi.
Zdroj: tv markíza, internet

Vidieť to najmä na jednej z najnovších fotografií, ktorú zverejnil krátko pred odchodom na Miami. „Kae tae. Kam by ste chceli letieť vy? My sa vám o pár hodín budeme hlásiť z nášho obľúbeného miesta," napísali k príspevku, na ktorom obe sestry pózujú do objektívu a usmievajú sa. A hoci na nej nie sú nejak výrazne namaľované, Twiinsky týmto záberom mnohých zaskočili.

Fanúšikovia si totiž pri pohľade na spomínanú fotku iste museli všimnúť nielen výrazne plné pery, ale aj akýsi iný vzhľad, než na aký boli za posledné roky zvyknutí. „Táto fotka trošku nie je dobrá. Veľmi ste na nej umelé, pritom prirodzene ste krásne," znie jeden z komentárov a tie ďalšie poukazujú na to, že nemajú takmer žiadne obočie, a že by si mali zosvetliť vlasy, lebo tmavá im neprospieva. A niektorí ich dokonca ani nespoznali. „A vám sa čo stalo dievčatá? Plastiky? Nespoznala som vás," žasla ďalšia fanúšička.

FOTO „iných" Twiinsiek nájdete v galérii

Prečítajte si aj:

Zaujal vás tento článok? Dajte nám o tom vedieť do komentárov...