Andrej Bičan šoumena v sebe rozhodne nezaprie. Presvedčil o tom aj počas uplynulého víkendu v obľúbenom lyžiarskom stredisku Jasná, kde sa slávnostne otvárala tohtoročná sezóna. Na túto udalosť prijalo pozvanie niekoľko známych osobností, medzi ktorými nechýbal ani moderátor zábavnej šou 5 proti 5 Andrej Bičan. Ten si okrem dobrej zábavy v známom disco podniku užil aj dobrú lyžovačku. Po sobotňajšom veľkolepom otváracom žúre sa ale na druhý deň ráno zjavil na hotelových raňajkách, kde sa všetci ostatní hostia nestačili čudovať, čo si Bičan navliekol na seba.

Andrej Bičan
Andrej Bičan
Zdroj: Emil Vaško

Andrej sa zjavil v šedom teplákovom overale, ktoré pripomínalo pyžamo. Ľudia naokolo nechápali a mnohí sa iba chytali za hlavu, kto sa takto verejne strápňuje. Bičana z toho šoku totiž podaktorí najprv ani na prvý pohľad v tomto prevleku nespoznali.

V jeho prípade to ale nebolo prvýkrát. Nedávno sa na markizáckej žúrke objavil so šiltovkou na rozkroku a pred rokom aj pol sa totálne strápnil na červenom koberci pred Slovenským národným divadlom v Bratislave.

Ešte pred samotným úvodom galavečera OTO 2015 sa totiž Bičan postaral o najväčší rozruch. Zabávač sa prezliekol za hudobníka Axla Rose a prišiel v krátkych riflových kraťasoch. A aby toho nebolo málo, počas príchodov mu vtedy robili spoločnosť dve vyzývavo oblečené ženy a svoj nástup zaklincoval zahasením cigarety priamo na červenom koberci.

ŠOKUJÚCE FOTO ANDREJA BIČANA, V ČOM SA ZJAVIL NA HOTELI V JASNEJ, NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>