"Adelka mala talkšou Trochu inak a hneď odtiaľ sme išli na stanicu, lebo pozrite, kde sme, sme v nočnom, lôžkovom vlaku, cestujeme do Prahy, a je to zatiaľ dosť super. Dá sa tu pohodlne vyspať, nejakí ľudia sa vám môžu spustiť zhora," hovorí Vincze v krátkom videu na Instagrame, čím narážal na Adelu, ktorá sa nakláňala z hornej poschodovej postele smerom k nemu.

Manželia si na druhý deň ráno takto pekne vo vlaku umyli zuby.
Manželia si na druhý deň ráno takto pekne vo vlaku umyli zuby.
Zdroj: Instagram V. V.

"Ja som už v takomto spala dvakrát, ale toto je zatiaľ taký akože najluxusnejší,"povedala Adela. "A, pozrite sa, otvorím skrinku a máme tu uteráky, rebrík, elektrina, niekoho smradľavé ponožky niekoho," zahlásil vo videu, keď z hornej postele visela Adelina noha v členkovej ponožke. "Ideme na Vinczeho, tak ako som ja ešte nikdy nešiel,"pokračoval markizák. "Ja idem na Vinczeovú,"zavtipkovala Adela. Dvojica sa vybrala do Prahy pre ich spoločné divadelné predstavenie "Odchody vlakov", ktoré odohrajú pražskému publiku v nedeľu večer. Ešte predtým si však Adela v sobotu odskočí na konferenciu, kde bola pozvaná. 

"Prvýkrát sme išli do Prahy lôžkovým vozňom. Solídne kupé, vlastné umývadlo, sprcha vo vagóne. Ráno káva a raňajky. Ako na nás vidno, už sme spali aj lepšie, no napriek tomu to bol špičkový zážitok, ktorý si určite zopakujeme aj na dlhších trasách po Európe. A mimochodom, hrali ste niekedy Tetris? To je dobre. Úlohu ideálne naskladať batožinu a končatiny dvoch osôb do priestoru menšieho ako väzenská cela zvládne len trénovaný majster,"napísal na druhý deň ráno na Instagrame a priložil vtipnú fotku, ako si obaja ešte vo vlaku umývajú zuby. 

ZÁBERY ADELY Z VLAKU TESNE PRED SPANÍM NÁJDETE TU >>