Veronika si minulý týždeň užívala dovolenku, odkiaľ letela domov 33 hodín a doslova rovno z lietadla utekala k návrhárke, ktorá jej šila šaty na ples. Už toto bol pre ňu veľký risk, keďže svoju róbu videla prvýkrát iba pár hodín pred udalosťou.
„Vybrala som si Katku Vavrovú, lebo s ňou spolupracujem. Mala som od nej už niekoľko šiat, aj na OTO i iné podujatia. Šaty boli robené priamo na mňa, prvýkrát som ich videla až v deň plesu, zverila som sa jej absolútne do rúk a ona to zvládla,“prezradila nám Veronika, ktorá ohúrila svojou dokonalou vizážou i šatami.

Tie síce boli jednoduchého strihu, no blondínka patrila medzi najelegantnejšie dámy večera. V ankete na Pluska.sk o kráľovnú Plesu v opere sa dokonca umiestnila na 2. mieste. „Za vizážou stál Boris Bordács. My sme mali dosť naponáhlo, lebo sme sa v ten deň vrátili zo zahraničia, ale asi hodinu aj desať minút mi trvala príprava aj s obliekaním. Vlasy mi vymyslel Boris s návrhárkou. Bola to ich predstava, že ulízaný drdol sa hodí k šatám,“ dodala markizáčka.

Rovnako skvelá bola aj jej vizáž.
Rovnako skvelá bola aj jej vizáž.
Zdroj: Instagram V. O.

Mohlo by vás zaujímať:

Ako sa vám páčila jej vizáž? Napíšte nám váš názor do komentárov...