Veronika a Daniela Nízlové ešte donedávna žili u rodičov v Hronskom Beňadiku, odkiaľ pochádzajú. Obe majú malé dcérky, no sú bez partnerov. Kým Daniela sa na jeseň 2021 rozišla s futbalistom Stanom Lobotkom, Veronika s otcom dcéry Ney, mladým hercom Matúšom Kolárovským, pár ani nikdy netvorila. A hoci museli nejaký čas obe znášať nepríjemné poznámky, že s dlhými nosmi skončili u rodičov, teraz všetkým vytreli zrak.

Sestry Nízlové sa konečne presťahovali do nového domu. Bývajú tam len krátko a za ten čas sa stihli pochváliť, aký luxus si dopriali. “Perleťovú kuchyňu sme doplnili o detaily v podobe zlatých boho obkladov," napísala Veronika na Instagrame. O pár dní ukázali okázalú obývačku, ktorej súčasťou je jedálenský stôl s ružovými zamatovými stoličkami. Okrem toho sa pochválili aj spálňami, kde sa im bude spať ako v bavlnke. Treba uznať, že si na zariaďovaní dali poriadne záležať. V ich kráľovstve to vyzerá ako v hoteli.

FOTKY LUXUSNÉHO BÝVANIA TWIINSIEK V GALÉRII >>

Mnohým sa naskytá otázka, kde na taký luxus dve slobodné mamičky vzali. Ale je pravda, že nedávno vydali detský album a koncertujú kade-tade po Slovensku, no živí ich aj práca influenceriek. Aj ony často robia na Instagrame reklamu mnohým výrobcom a tak majú veľa vecí zadarmo. A aj pri fotkách z ich nového domu je mnoho platených partnerstiev.

Anketa
Páči sa vám nový dom Twiinsiek?

Prečítajte si aj: