Petra sa už pár dní po novembrovom pôrode nechala počuť, že synčeka porodila urgentným cisárskym rezom. Stalo sa tak nečakane a navyše šesť týždňov pred termínom. A keďže chlapček sa narodil predčasne, modelka sa modlila za to, aby bol silnejší a zdravší. „Vidieť ho s hadičkami napojenými na jeho telíčko, v neustálom hluku udržiavacích prístrojov, bolo to pre mňa veľmi ťažké," prezradila v rozhovore pre časopis Hello!. 

S manželom Benjaminom Larretche sa zosobášili v netradičnom indiánskom štýle v Cathedral Rock v arizonskej púšti. Foto v galérii.
S manželom Benjaminom Larretche sa zosobášili v netradičnom indiánskom štýle v Cathedral Rock v arizonskej púšti. Foto v galérii.
Zdroj: Archív NMH

A na najnovších fotografiách, ktorými sa pochválila na svojom profile na sociálnej sieti, vidieť, že bábätko plynutím času naberá na sile. „Cítime sa požehnaní, že trávime kvalitný čas s Bodhim doma a sledujeme, ako rastie každý deň čoraz viac. Keď rastie, som nesmierne vďačná, že s ním bude rásť jeho postieľka," začala si Petra pochvaľovať praktický nábytok a rovnako tak aj prebaľovací pultík, z ktorého sa dá časom spraviť len komoda. Topmodelka však zverejnila aj ďalšie zábery, ktoré zachytávajú krásne prostredie, v ktorom ho vychováva spolu s manželom Benjaminom. Jeho detská izba je zariadená skutočne štýlovo, vôbec nie jej prečačkaná a už z diaľky dýcha luxusom. Aha!

FOTO prekrásnej detskej izby nájdete tu >>

Prečítajte si tiež: