Ján Koleník podával v každom kole uplynulej série doslova nadpozemské výkony a tancoval ako Pán Boh. Po každom vystúpení mu nadšení hostia v sále postojačky tlieskali a diváci pri obrazovkách sa od jedného kola k druhému už nevedeli dočkať, čo opäť predvedie. Nikoho zrejme vôbec neprekvapilo, že s tanečnou partnerkou Vandou Polákovou celú šou aj vyhral. Nová séria Let‘s Dance štartuje už 5. marca a televízia si na obsadení súťažiacich opäť dala záležať. Ale pred samotným kastingom vo vzduchu visela otázka: Akého muža obsadiť, ktorý by sa kvalitami aspoň čiastočne vyrovnal hviezdnemu Koleníkovi?

Víťaz minuloročnej Let´s Dance Ján Koleník.
Zdroj: MATEJ KALINA

Voľba padla na Maria Cimarra. Slávneho sexi dlhovlasého Juana Reyesa z telenovely Skrytá vášeň, ktorú pred rokmi sledovalo takmer celé Slovensko a nejedna žena bola z neho úplne „paf“. Viacerí si však dávajú tú istú otázku. V tejto tanečnej šou sa už za tie roky vystriedalo mnoho tvárí zo šoubiznisu alebo športu, prečo stále nezlanárili ďalší sexsymbol Tomáša Maštalíra? Práve jemu by sa istotne podarilo nastaviť latku tak vysoko ako Koleníkovi. Podľa našich informácií bol do šou viackrát oslovený, ale zakaždým odmietol. A to tak z časových dôvodov – v Markíze účinkuje vo viacerých seriáloch, hrá v divadle a vo voľnom čase sa venuje milovanej rodinke – ako aj z iných dôvodov… „So smiechom povedal, že po Janovi už určite tancovať nepôjde,“ povedal nám zdroj. A konečne sa k tejto téme vyjadril aj samotný Tomáš.

Tomáš Maštalír svoje tanečné umenie už predviedol v seriáli Pán profesor s Gabikou Marcinkovou.
Zdroj: TV Markíza

„Áno, bol som oslovený… viackrát. Ja mám toho strašne veľa a milujem svoju prácu. Šou Let‘s Dance si vyžaduje veľa času, potu a makačky, pri ktorej nezostáva veľa času na nič iné. A ja by som vlastne musel prestať robiť na nejaký čas tú moju prácu, ktorú milujem, a venovať sa výhradne tomu. Až tak ma tanec neláka…“ povedal to jasne pre markiza.sk.

FOTKY JEHO MANŽELKY SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: