Adriana Kmotríková si toho v živote vytrpela viac než dosť. Prvou obrovskou ranou bola smrť jej prvorodenej dcérky Natálky. Zabila ju zákerná choroba - cystická fibróza. V roku 2015 prišla ďalšia skúška. Lekári jej diagnostikovali nádor na mozgu. Po namáhavej operácii a niekoľkomesačnej liečbe sa však opäť vysmiata, plná sily, vrátila do práce. Po všetkých týchto trápeniach jej ale osud nedal vydýchnuť. V roku 2017 jej zistili nádor na maternici. Bojovníčka Adriana však aj tento boj vyhrala. Po týchto životných úskaliach napokon začiatkom tohto roka spravila veľké rozhodnutie. Svoju dlhoročnú púť v televízii JOJ definitívne ukončila.

Adriane Kmotríkovej by asi iba málokto tipoval, že už má 50 rokov. Svoje jubileum oslávila bývalá jojkárka pred pár dňami na tajnom žúre, kde nechýbala ani známa celebritná lekárka Alena Pallová. A práve tá sa pochválila fotkou zo záhradného žúru tejto moderátorky. Tá ju zachytáva spoločne s oslávenkyňou Adrianou, ktorá svojou vizážou doslova vyráža dych.

Adriana Kmotríková v relácii TA3 Život s cystickou fibrózou.
Adriana Kmotríková v relácii TA3 Život s cystickou fibrózou.
Zdroj: TA3

Kmotríková zvolila dlhé, letné šaty na ramienka s hlbokým výstrihom. Predviedla tak sexi dekolt bez podprsenky. Blondínka predviedla aj ležérny účes, v podobe vypnutého drdolu. "Všetko najlepšie, Adrianka," napísala k fotke Pallová,. V zápätí zverejnila aj krásnu poschodovú tortu, ktorú dostala exjojkárka. 

FOTO HVIEZDNEJ KMOTRÍKOVEJ SO SEXI VÝSTRIHOM NÁJDETE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: