Tí, ktorí si dnes ráno na svätého Valentína zapli Markízu, sa akoby šmahol čarovného prútika stali svadobnými hosťami. V živom prenose si svoje áno povedali Paulínka a Marek Tóthovci. ,,Bolo to spontánne, plánovali sme to tento rok. Vyšlo to v tento deň, vybrali nás a sme strašne radi. Bol to adrenalín, ktorý už opadol, ale veľmi pekný adrenalín. Nebol to ani tak televízny stres, ale ten klasický svadobný," prezradili krátko po zosobášení čerství mladomanželia, ktorí bol zasnúbení rok a pol a majú spolu už aj 15 mesačnú dcérku Tamarku. Svedkami ich veľkého dňa, ktorý sa konal v živom prenose Telerána, boli Janka Hospodárová a Braňo Deák. Manželom a hosťom spievala Mária Čírová nádhernú skladbu Bez obáv. 

Svadba v Teleráne.
Svadba v Teleráne.
Zdroj: tv markíza

,,Až mi slza vybehla," reagovala diváčka. ,,Prekrásne," napísala ďalšia. ,,A nielen mladomanželia boli super, ale aj Tomáš Juríček, Kvetka Horváthová a Mária Čírová. Mala som z vás zimomriavky... Ako ste to s nimi prežívali a klasicky pri prvých tónoch pesničky išli slzy prúdom. Ste super v tom, čo robíte všetci traja... Len tak ďalej! Pekný Valentín,"napísala fanúšička Telerána. Našli sa však aj takí, ktorí manželov akosi nevedeli pochopiť. ,,Svadba alebo divadlo?" napísala ďalšia.

,,Pred časom sme vyhlásili výzvu párom, ktoré majú záujem zosobášiť sa v živom vysielaní Telerána. Prihlásilo sa nám veľa párov, mali sme problém vybrať jeden z nich. Dokonca sa nám prihlásili aj Slováci žijúci v zahraničí. Keďže sme na zorganizovanie sobáša nemali veľmi veľa času, rozhodli sme sa vybrať pár zo Slovenska. Paulína s Marekom sa prihlásili medzi prvými. Pôsobia veľmi sympaticky, dokonca majú už aj malú dcérku a úprimne sa na svoj veľký deň v Teleráne tešili," povedal dramaturg Telerána Štefan Šprocha.

ZÁBERY ZO SVADBY V TELERÁNE NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: