"Veľmi ma zasiahla správa o odchode jednej z najlepších a najvýraznejších československých speváčok Hany Zagorovej. Som rád, že som ju v roku 2015 mohol privítať v Neskoro večer a dostal som od nej po nakrúcaní asi najkrajšiu pochvalu vo svojej kariére: "Mně u vás bylo tak dobře, že sa mi ani nechce odejíť". Hanka odpočívajte v pokoji. Manželovi Štefanovi Margitovi a pozostalej rodine vyjadrujem úprimnú sústrasť," napísal Peter Marcin na sociálnej sieti.

Zagorová bola hosťom v Marcinovej šou.
Zdroj: facebook/petermarcin

„Nie som schopný hovoriť, trhá mi to srdce na kusy,“ reagoval v Blesku spevák Marek Ztracený. Na instagrame potom napísal: „Odišla legenda, ale hlavne neuveriteľný človek s veľkým srdcom. Moja spriaznená duša, ktorá mi, ako jedna z malá rozumela a ku ktorej som vzhliadal! Hanička pesnička. Zažili sme veľké veci... Toľko si pre mňa znamenala a ďakujem za všetko, čo si pre mňa urobila. Nikdy nezabudnem."

Spevák Marek Ztracený s Hankou Zagorovou.
Zdroj: instagram/marekztraceny

„Taká hrozná správa, že tomu nemôžem uveriť. Tým, že si človek zvykol, že nebola absolútne zdravá, tak aj tak je to šok. Vždy sa ku mne správala úžasne," reagovala Jiřina Bohdalová.

Jiřina Bohdalová smúti za kamarátkou Hankou Zagorovou.
Zdroj: PROFIMEDIA

„Milá Hanka, nemôžem tomu uveriť. Nech ti je už len dobre. Veľa síl a úprimnú sústrasť všetkým blízkym, predovšetkým, Štefan tebe,“ napísala na sociálnej sieti Jitka Zelenková.

KTO VŠETKO SMÚTI ZA SPEVÁČKOU, NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: