Vdovec Otto Weiter sa snaží ako-tak znova zaradiť do bežného života, a tak už nejaký ten týždeň hudobne zarezáva na nových veciach. Už v decembri minulého roku sme písali, že sa spojil s istou speváčkou Petrou, ktorá dokonca často chodí k nemu domov. Dôvodom je jeho nahrávacie štúdio, v ktorom spolu pracujú. No a čoraz viac sa naskytajú otázky, či je medzi nimi i niečo viac ako iba spoločná práca.

Weiter skúšal pesničky u neho doma v štúdiu so sympatickou blondínou.
Zdroj: tv markíza

„Petra je na hudobnom trhu dlhé roky, ale nie je príliš mediálne známa, pretože sa tomu úspešne vyhýbala. Pred rokmi založila kapelu ABBA Slovakia. Pripravujeme dva nové projekty, ktoré budú iné ako s Andrejkou († 47) (zosnulá manželka, pozn. red.). Nechcem, aby ich ľudia porovnávali a Petru brali ako náhradu,” prezradil Weiter pre aktuálne vydanie mesačníka Senior magazín. A keďže sa už začína špekulovať, že medzi nimi je i niečo viac, Otto to uviedol na pravú mieru.

ZÁBERY WEITERA S MANŽELKOU ANDREJKOU NÁJDETE V GALÉRII >>

„Rečiam sa neubránime. Už som dostal otázky, či spolu bývame. Nebývame. Petra býva v Ružinove, chodí ku mne domov, lebo u mňa máme najlepšie podmienky na skúšanie a nahrávanie a okrem toho sa stránim verejným priestorom. Diváci nás prijali, chcú nás a na všetky takéto reči sa môžeme vykašľať,” vysvetlil spevák.

Mohlo by vás zaujímať: