Manželia Šmahelovci patrili roky k ukážkovým párom. Zakaždým pôsobili ako harmonická dvojica, ktorú nikto a nič nerozdelí. No nedávno vyšlo najavo, že ich vzťah je v troskách, Šmahel sa mal z ich hniezdočka dokonca už aj odsťahovať a v hľadáčiku by mal mať mladučkú modelku. Napriek všetkému sa minulý týždeň ruka v ruke objavili na Bratislavských módnych dňoch a všetkým naokolo chceli ukázať, že vážne nezrovnalosti v ich vzťahu proste neexistujú.

Kalisovej manžel a bývalý milenec sa spikli: Vtipy na Miriamin účet!

19. 12. 2016 V pondelkovom Reflexe Mirka už obrúčku nemala.
19. 12. 2016 V pondelkovom Reflexe Mirka už obrúčku nemala.
Zdroj: tv markíza

Pred a Po: Takto vyzerali celebrity, ktoré bojovali s váhou!

Na druhý deň sa však fitnes tréner už hádzal po mladých športovkyniach v Partizánskom. No ako fakt toho, že manželia sa odcudzili a láska medzi nimi vyprchala, slúži aj ďalší jasný dôkaz. Kým ešte donedávna obaja na prste nosili svadobné obrúčky, najnovšie by ste ich hľadali márne.

Markízačka Kalisová a jej muž Šmahel: Hrajú sa na zaľúbencov, no chystajú rozvod. Vieme, čo je za tým!

14. 12. 2016 Na turnaj v hádzanej si Martin obrúčku nezobral.
14. 12. 2016 Na turnaj v hádzanej si Martin obrúčku nezobral.
Zdroj: Dávid Duducz

Martin pred časom svoju obrúčku nedal z prsta dole ani pri adrenalínových akciách, akými boli napríklad Army Cross 2016 alebo akcia na Divokej vode, a hrdo sa k nej hlásil aj vo chvíli, keď sa zúčastnil na športovom podujatí, na ktorom si prehodil neznámu sexicu cez plece, no dnes mu prstenník už nezdobí.

15. 12. 2015 Minulý rok ešte manželia hrdo ukazovali svoje obrúčky.
15. 12. 2015 Minulý rok ešte manželia hrdo ukazovali svoje obrúčky.
Zdroj: Gastro

A rovnako je na tom aj Kalisová, ktorá pondelkový Reflex moderovala bez obrúčky. Nuž, je už iba otázkou času, kedy to obaja konečne priznajú. Ale ignorácia znaku lásky, akými sú obrúčky, hovorí jasnou rečou!