Ďaleká Kostarika bola dva roky domovom pre dcéru Maroša Kramára Tamaru, ktorá tam odišla študovať na súkromnú školu Costa Rica International. Spolu s ňou vycestovala do Strednej Ameriky aj jej mama Nataša, ku ktorej sa časom pridali aj synovia Timur a Marko.

Na Slovensku tak ostal len samotný herec, ktorý mal u nás, ale i v Českej republike množstvo povinností. Pracovné vyťaženie, dlhodobé odlúčenie, neznáma žena, ktorú začali viacerí vídavať v jeho spoločnosti, ale i excesy z minulosti. Ťažko povedať, ktorý z týchto faktorov zavážil najviac pri momente, keď sa verejnosťou začala šíriť informácia, že medzi manželmi to škrípe a majú sa rozvádzať.

December strávil Kramár s celou rodinou na Kostarike.
Zdroj: Instragram M.K.

Kramár to v decembri poprel a po škandále sa pobral za rodinou na Kostariku, kde strávili sviatky. Na Nový rok sa pochválili rodinnou fotkou z pláže, čím všetkých ubezpečili, že žiadny rozvod sa nekoná. Po tomto období však nastal čas návratu. Odchod zo slnečnej krajiny najťažšie prežívala hercova dcéra Tamara.

„Včera som zašla na tieto skaly, kde jediné, čo počujete, sú vlny oceánu a vietor. Sedela som tam dve hodiny rozmýšľajúc a bola som smutná, že opúšťam túto nádhernú krajinu a skvelých ľudí. Rozmýšľala som, ako to zvládnem,“ napísala nedávno na sociálnej sieti.

Maroš Kramár si užíval rodinnú pohodu na slnečnej Kostarike.
Zdroj: Facebook M. K.

Ani vyliate srdce jej však nepomohlo a všetci si museli zbaliť kufre. Rodina je tak už niekoľko dní doma. No kto by si myslel, že jej prvé kroky povedú na súd alebo za šikovným právnikom, je na omyle. Natašu a Tamaru Kramárové sme stretli v bratislavskom nákupnom centre, konkrétne v predajni s topánkami.

Obe pôsobili v pohode a nákupy si užívali plnými dúškami. Kramárova žena tak dala jasne najavo, že sa nijako netrápi a rozvod v ich prípade určite nehrozí. V opačnom prípade by sa istotne venovala iným veciam a nie bezstarostnému behaniu po obchodoch.

FOTO KRAMÁROVEJ MANŽELKY NA NÁKUPOCH NÁJDETE V GALÉRII

Ďalšie články, na ktoré sa oplatí kliknúť: