Sise Sklovskej by vek päťdesiatpäť rokov hádal len málokto. Speváčka má perfektnú postavu a životný optimizmus na rozdávanie. O temperamentnej umelkyni je okrem toho dobre známe, že miluje mačky a doma ich má hneď viacero. No len niekoľko dní pred jej narodeninami, presne v nedeľu, ju zasiahol veľký žiaľ. Po neuveriteľných 17 rokoch zomrela jej mačka, z čoho sa dlhé hodiny nevedela spamätať. „Moja milovaná Leňa ma sprevádzala 17 rokov môjho života. Stále bude v mojom srdci,“napísala Sisa k fotkám svojho štvornohého miláčika.

Sisina mačička Leňa v nedeľu zomrela.
Sisina mačička Leňa v nedeľu zomrela.
Zdroj: Facebook S.S.

Tri dni nato oslavovala 55. narodeniny a aj vďaka nečakanému prekvapeniu mohla zabudnúť na veľký smútok. „Jedno prekvapenie už mám za sebou, (pondelok, pozn. red.) som išla učiť na Akadémiu múzických umení do Banskej Bystrice a keď som doučila, moji žiaci ma uniesli. Nič mi nepovedali, ani to, kam ideme,“ prezradila speváčka, ktorá niečo také absolútne nečakala. „Takže teraz sa nachádzam v Bystrej, to je za Breznom smerom hore na Tále, v krásnej chalúpke. A tu mi urobili oslavu. Posadili ma do auta, nemohla som sa na nič pýtať a odišli sme preč. Teraz sme tu všetci spolu. Prichystali mi aj tortu. Keďže vedia, že nemám rada sladké, spravili mi syrovú. Všetko tu máme. Naozaj ma krásne prekvapili,“ pochvaľovala si oslávenkyňa.

„Moji žiaci nikdy nezabudnú, ani jeden rok. Vždy sme spoločne chodili do reštaurácie v Banskej Bystrici na námestí, no keďže je takáto situácia, vymysleli to inak,“ povedala Sklovska, ktorú čaká aj druhá oslava s manželom Jurajom.  „Oslavovať budem aj doma s manželom. Pôjdeme na večeru a istotne dostanem aj darček. Čo to bude, len tuším, lebo môj manžel chodí väčšinou nakupovať so mnou. No uvidíme, čo nakoniec vymyslel,“dodala.

MIESTO, KAM UNIESLI SKLOVSKU A FOTKY, NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: