Okrem toho celý čas hučala, smiala sa a ovíjala okolo muža, ktorý prišiel s ňou. Bolo to hlučné a zbytočné. Diváci nečakali na jej odhalený rozkrok, ani na parašutistický výsadok pŕs z korzetu. Boli zvedaví na Sisu Sklovsku (57), ktorá je síce tiež extravagantná, ale v ten večer mala odhaľovanie á la Cher doslova v popise práce.

V Bratislave sa konala premiéra šou Sisa či Cher, kde odzneli najväčšie hity bohyne popu Cher. Na snímke hlavná protagonistka Sisa Sklovska.
Zdroj: MARTIN DOMOK

Aj ho dala, odhalila dokonca zadok v povestnej skladbe If i could turn back time (Keby som mohla vrátiť čas). Napriek všetkému pôsobila oveľa decentnejšie  ako módna návrhárka Rebecca Justh, ktorá, zrejme, čo sa týka pozornosti, nemá hraníc. Jednoducho sa na nej chcela priživiť, čo sa jej nepodarilo. Nehovoriac o tom, že je od Sisy o 9 rokov staršia. Áno, vyzerá fantasticky, ale v istom veku je už lepšie ukazovať podstatne menej detailov. A kradnúť tak pozornosť hlavnej hviezde, ktorá spieva ako bohyňa, už vôbec nie. Toto sa naozaj nerobí, Rebecca.

Čo stvárala návrhárka pred šou a jej šialené modely si pozrite v galérii

Prečítajte si tiež: