Koncom uplynulého roka vyplávali na povrch informácie, že Šimkovičovci majú tesne pred rozvodom. Hovorilo sa dokonca aj o finančných ťažkostiach.

Ich problémy sa rozhodol oficiálne ukončiť až Igor, ktorý podal žiadosť o rozvod. „Celé je to pre mňa veľmi citlivá záležitosť. Máme deti a tie sú na prvom mieste. Nebudem si cez médiá odkazovať a bojovať. Je to niečo, čo sa týka len a len nás dvoch. Niektoré informácie sú pre mňa veľmi prekvapivé. Táto kríza trvá už dva roky. To je posledné vyjadrenie k tejto záležitosti,“ reagovala ešte v decembri politička.

Šimkovičovci kedysi.
Šimkovičovci kedysi.
Zdroj: archív

Šimkovičová sa však zrejme rozhodla, že ťažkej životnej situácii sa nepoddá. Spolu so svojou dcérou Petrou, ktorú má z predchádzajúceho vzťahu, si zbalila kufre a odišli zo Slovenska. Smer? Bali. Ako sme sa dozvedeli, dovolenku jej darovala ešte pred pár mesiacmi k promóciám a išli tam teda obe.

No a z fotografie, ktorou sa Martina pochválila na internete, je zrejmé, že sa poriadne zmenila. Vyzerá totiž ešte lepšie, než kedysi na vlastnej svadbe. Blondínka v exotike jednoducho žiari. Pravdepodobne jej oddych a únik od reality prospel, pretože pôsobí skutočne nádherne. Veď, aha!

FOTO Šimkovičovej nájdete v galérii

Prečítajte si tiež: