Okrem obnažených fotiek v pánskych časopisoch sa Andrea dostala do povedomia aj vďaka markizáckej šou Farma, ktorej sa stala prvou víťazkou. To, že milujenahotu nie je žiadnou novinkou a verná tejto svojej povesti ostala aj po tom, čo opustila Slovensko. Ako je totiž dobre známe, Andrea žije na Miami so svojim priateľom Františkom.

PLUSMÁNIA DENNÍKA PLUS JEDEN DEŇ pokračuje i na online! Je tu DRUHÁ ŠANCA! Máš nálepku PLUSMÁNIE z dnešného dňa? Si stále v hre o 317 megacien na on-line každý deň!

Ani stabilnýpartner však bývalú plejmejtku nepresvedčil k tomu, aby so svojim odhaľovaním prestala. Práve naopak. Zdá sa, že sa mu to páči. Ináč by jej určite zakázal vystavovať verejnosti to, čo by malo patriť iba jemu a čo by malo ostať za dverami ich spálne. Keďže sa tak ale nestalo, Andreiní fanúšikovia si tak opäť môžu pozrieť jej obrovské prsia. Pochopiteľne nahé. Nakoľko však túto fotku zverejnila modelka na Instagrame, kde sa intímne partie nemôžu ukázať, prekryla rafinovane svoje bradavky obrázkami chutných zajačikov. Žiadostiví páni si tak teraz o jej prsiach budú musieť nechať iba zdať. Alebo skúsia zaloviť na internete v archíve. Niečo zaiste nájdu.