EMA (Kristína Svarinská)

Ema sa ešte stále spamätáva z traumy, ktorú v nej vyvolala náhla a tragická Danova smrť na konci uplynulej série. Vyrovnáva sa s ňou prekvapivou zmenou „povolania“ – zo sestričky sa stáva záchranárka v sanitke. Ostáva tak síce v živom a každodennom kontakte s oddelením traumatológie (a našimi sestričkami), kam priváža pacientov, no zároveň si zvyká na nového kolegu záchranára Adama, s ktorým máva služby a najmä neustále testuje a prekonáva samú seba v hraničných situáciách, do ktorých ju každá služba vrhá.

Kristína Svarinská: Mám rada úlohy, ktoré ma nútia vyjsť z komfortnej zóny.
Zdroj: TV Markíza, archív K. S.

TÁŇA (Anikó Vargová)

Táňa je už v pokročilejšom štádiu tehotenstva. Na svoje vysnené bábätko sa aj s Petrom nesmierne teší a pripravuje a zároveň ignoruje čoraz intenzívnejšie príznaky, že jej zdravotný stav sa kvôli neoperovanému tumoru v hlave rapídne zhoršuje. Napriek tomu Táňa naďalej pracuje, podporuje a povzbudzuje pacientov a ako vždy sa intenzívne vkladá do ich osudov.

FOTKY SEXI NOVÉHO ZACHRANÁRA NÁJDETE V GALÉRII:

HELENA (Dana Košická)

Helena čelí krivému obvineniu zo sexuálneho obťažovania, ktoré na ňu našil jej bývalý „tajný“ milenec, riaditeľ nemocnice Oliver. Ocitá sa tak vo veľmi nepríjemnej pozícii, kde musí bojovať o svoju pravdu a spravodlivosť, ak si chce udržať svoju prácu a dôstojnosť. Stáva sa terčom klebiet, posmechu a dokonca i ponižujúcich obmedzení. Ako sa s týmto dokáže vyrovnať?

Danka Košická
Zdroj: TV MARKÍZA, Instagram.com/@von_kaschau

JANA (Kristína Madarová)

Jana, prežíva nájdené šťastie so svojim manželom Tomášom po nevydarenom romániku s lekárom Filipom, ktorý by ju chcel získať späť. Ona sa však s Tomášom venuje dcéram a užíva si Tomášovu starostlivosť i nadštandardnú finančnú situáciu rodiny. Postupne sa začnú množiť podozrivé situácie a Jana si nie je vôbec istá, či pozná svojho manžela dokonale.

Prečítajte si tiež: