Približne v septembri 2018 kúpil Rytmus obrovský dom v dedinke Malinovo. Luxusná vila pôsobí ako z amerického filmu. Rodinka si užíva súkromie, obrovskú záhradu, bazén a prepychovo zariadený interiér. Obaja sa bývaním pravidelne chvália na sociálnej sieti a skutočne im je čo závidieť.

O to viac fanúšikov prekvapili ich nedávne príspevky na sociálnej sieti. „Hľadám pekný prenájom v peknom prostredí vo Viedni za dobrú ponuku," napísal Rytmus k letnej fotke z Viedne, kam s Jasminou a ich synom Sanelom tak radi chodia. Ľudia tak začali byť, pochopiteľne, okamžite zvedaví. Nebolo by to až takým veľkým prekvapením. Manželia do Viedne často chodievajú a okrem toho tam žijú aj Jasminina sestra a otec.

Patrikov inzerát o sťahovaní.
Zdroj: Instagram J.A.

Fanúšikovia preto využili brunetkin stredajší livestream a viackrát jej poslali otázku, ako je to s ich sťahovaním. „Viete čo, nejdeme sa sťahovať do Viedne. Nám sa síce Viedeň veľmi páči, no uvidíme, čo život prinesie, ale moje, naše zázemie bude určite tu. Máme tu priateľov, rodinu, prácu. Takže také definitívne sťahovanie do Viedne určite nehrozí. Mne je tu dobre, páči sa mi na dedine blízko Bratislavy. Všetkým tu rozumiem, nemusím sa snažiť rukami nohami s niekým dorozumievať každý deň.  Samozrejme, páči sa mi aj Viedeň, ale neviem si predstaviť žiť tam deň čo deň,” prezradila Jasmina. Vyzerá to tak, že byt vo Viedni hľadajú na to, aby mali svoje súkromie, keďže tam pravidelne jazdia.

FOTKY DOMU JASMINY A PATRIKA NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: