Vila na Delostreleckej ulici v Prahe je za posledné obdobie veľmi obľúbená. Aj keď sa nejedná o žiadny architektonický zázrak, vyzerá to tak, že všetci záujemcovia sú zvedaví na bývalú prvú dámu. "Nedeľný pokoj. Už toho mám dosť. Už som rozčúlená. Nie som múzeum! Prosím úpenlivo! Neviete, kam sa obrátiť? Stojí tu zástup za zástupom," zverejnila nešťastná Dagmar status počas nedeľnej siesty pod oknom.

Dokonca napísala, že nevylučuje, že nepozvaných turistov pod jej oknom začne oblievať vodou z hadice. A pretože niečo podobné zažíva aj na chalupe na Hrádečku neďaleko Trutnova, pripustila dokonca aj možnosť, že z Čiech oddíde. "Uvažujem o tom už dlhšiu dobu, v zahraničí si to ľudia nedovolia, tu áno," poznamenala Havlová.

Dagmar Havlová
Zdroj: Instagram

Problém sa rozhodla riešiť a dokonca si zistila, kto je sprievodca, ktorý tak rád hlasno rozpráva pred jej vilou. "Ten človek pracuje na magistráte ako zastupiteľ, takže poberá slušný plat z našich daní a tu si inkasuje sto päťdesiat korún za osobu. Volá sa Zeman, " prezradila bývalá prvá dáma v českom Blesku. Zastupiteľ sa potom obhajoval tým, že nerobí nič zlé, jeho klienti nezvonili na zvončeky a za minútu či dve pokračovali ďalej.  "Váš celý dlhý výklad je nahraný na oboch bezpečnostných kamerách. Obťažujete ľudí, aby ste si privyrobil a ešte klamete!" neudržala sa Havlová, ktorá už na začiatku videa zdôraznila, že jej pred domom stoja turisti 20 minút. Priaznivci na sociálnej sieti bývalej prvej dámy radia, ako odohnať otravných ľudí . "Hoďte tam petardy, balóniky s vodou, vedrá s ľadom a paradajkami," píšu jej v komentároch. "Zistíme, kde pán býva a pôjdeme si urobiť pred jeho dom piknik," ponúka pomoc ďalší z fanúšikov.
 

FOTKY TURISTOV PRED DOMOM HAVLOVEJ NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: