Láske missky Nezvalovej a Makranského odzvonilo ešte v roku 2020. K definitívnemu rozvodu prišlo v júni 2021. Hercova ex mala v tom čase už priateľa, zatiaľ čo Peter oficiálnu partnerku nemal. Až doteraz. Hviezda muzikálov už nie je single. Ako sa nám podarilo zistiť, jeho novou láskou je brunetka Mirka – manželka niekdajšieho šéfa istej leteckej firmy, ktorá prenajímala štyri Boeingy 737-800, no v čase covidu skončila. Makranský si tak narazil vydatú ženu.

Katka Baranová s hereckými kolegami zo seriálu Chlapi neplačú.
Zdroj: TV Markíza

„Áno, je to pravda. Je to čerstvé, ale intenzívne. Je to láska. Je to moja divadelná fanúšička. Chodí na muzikál Boyband už štyri roky. Z videnia sa teda poznáme už dlhý čas, aj na pár akciách sme sa stretli, no a teraz vesmír spravil to, že keď niekto je v nešťastnom vzťahu, podarilo sa mu nájsť lásku a upravujú sa nové veci,” priznal nám bez okolkov herec, ktorý pred rokmi hral piliara v Chlapi neplačú.

„Konečne som stretol niekoho, kto je normálny. Alebo nenormálny spomedzi normálnych (smiech). ‚Sranda‘ je to, že to je baba z prvého radu. Sedávala na muzikáloch v prvom rade. Štyri roky som sa na ňu pozeral, že aká je pekná a že vraj aj ja som jej bol sympatický. My sme vlastne mali taký ten vzťah, ktorý neexistoval (smiech). A keď sme sa stretli, tak to bolo, že fúúú. Teším sa,“ opísal nám ich stretnutie Peter, ktorý inicioval aj prvé rande.

FOTKY SEXI PRIATEĽKY MAKRANSKÉHO V GALÉRII >>

„Zistil som, že tam je záujem, lebo potrebovala pozornosť, lásku, keďže nebola spokojná v manželstve. Vedel som, že vzťah jej už nefungoval, inak by som si nedovolil rozbiť ich manželstvo,“ uviedol s tým, že je síce ešte stále vydatá, no rozvod je už na spadnutie. Spojili sme sa aj s jej manželom, no ten túto záležitosť komentovať nechcel. „Nemám dôvod zdieľať moje súkromie, nie som ani politik, ani verejná osoba. Nebudem sa k tomu vyjadrovať,“ povedal nám pilot Daniel.

Prečítajte si tiež: