Po súťaži síce natočila klip k pesničke Neutekám, no dieru do hudobnej brandže nespravila. Keď sa v roku 2008 rozišla s Braňom Zahradníkom, akoby sa po nej zľahla zem.Medzičasom sa zoznámila s vplyvným podnikateľom Kamilom, s ktorým sa v lete 2012 zobrali. Vtedy už bola v 6. mesiaci tehotenstva a v októbri sa jej narodila dcéra Martinka, neskôr porodila syna Kamila. A kariéra išla bokom. 

O živote niekdajšej hviezdy odvtedy nemali poňatia ani jej kolegovia zo speváckej súťaže, s ktorými sa kedysi pravidelne stretávala. Čo-to nám o nej povedali pred 2 rokmi iba jej susedia. ,,Pravidelne chodí s deťmi a manželom do ich prázdninového domčeka blízko Bratislavy. Rodina je pre ňu všetko,“ ďalej však boli skúpi na slovo. Minulý rok ale prišiel šok. Schindlerová a jej manžel sa v novembri stretli na súde vo veci rozvodu, ktorý prebiehal v dusnej atmosfére. Roky však nikto netušil, ako jej manžel Kamil vlastne vyzerá. Martina totiž žila v zlatej klietke a dokonca aj jej svadba, ktorú mala v roku 2012, sa konala za prísnych opatrení a všade okolo bola ochranka. 

FOTO JEJ EXMANŽELA V GALÉRII

Martina však o svojom manželovi nikdy hovoriť nechcela. A niet sa ani čomu čudovať. Kamil Haršány totiž figuruje v tzv. mafiánskych zoznamoch v skupine takáčovci. No a Schindlerovej exmanžela nedávno zadržala NAKA a spolu s ním aj ďalších členov zločineckej skupiny. Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici ich poslal do väzby. Haršány je spolu s ďalšími dvoma - Marianom G. a Patrikom V. -  obvinený z vydierania. O speváčkinom exmanželovi sa doteraz vždy písalo iba ako o "vplyvnom podnikateľovi". Kamil Haršány podnikateľom naozaj bol, no o tom, že mal blízko k rôznym závadovým osobám, niet pochýb. Okrem toho, že má byť členom mafiánskej skupiny takáčovcov, figuroval aj vo firme s ďalšími "vplyvnými podnikateľmi". Ide napríklad o Michala Kováča, známeho odpadkového bossa z firmy Vassal Eko. Kováč bol pred časom tiež vo väzbe obvinený z úplatkárstva.

Pokračovanie na ďalšej strane