Hlavne pri otázke: Nedávna americká štúdia venovaná peniazom odhalila šokujúcu informáciu. Dvojica mala tri možnosti a jednou z nich bolo, že 90 percent všetkých dolárových bankoviek má na sebe stopy po kokaíne. A práve tá sa Pročkovi najviac pozdávala.

,,Ja som hlboko presvedčený o tom, keď ste pozerali nejaký americký film, v každom sú peniaze, v každom sú drogy!“presviedčal zabávač svojho ,,kapitána“ Kobielskeho. Lenže Vlado aj Juraj Kemka sa mu snažili vysvetliť, že to sú iba filmy. ,,Jooožoooo vieee, že sú to iba filmy!“teatrálne reagoval Pročko. ,,Dajme áčko!“išiel si svoje.

,,Ale 90 percent je veľa,“ odmietal možnosť Kobielsky. Jožo sa však nedal a rázne povedal, že označia odpoveď A. Táto odpoveď bola aj správna. Keď to Pročko začul, postavil sa, začal tancovať. Nato sa Kobielsky postavil a chcel mu pogratulovať. Lenže Pročko reagoval dosť nevhodne. ,,Hej, hej! Kľakni si! Odpros uja Joža!“Kobielskemu bolo však očividne dosť trápne a radšej sa posadil. A aby toho nebolo málo, Jožo si napokon ešte aj ľahol na pultík.

Pročko poriadne vyvádzal.
Pročko poriadne vyvádzal.
Zdroj: tv markíza

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII