Juraj Bača, ktorý je divákom známy aj z Búrlivého vína, má za sebou už niekoľko seriálových postáv, no tá vytúžená prišla až nedávno. Tvorcovia slovenskej verzie Rexa ho totiž obsadili do úlohy hlavného komisára.

A práve vďaka nemu si získal veľkú priazeň ženského publika. Jeho postava v seriáli zahŕňa aj náročné akčné scény a Juraj musí na sebe pravidelne makať. Herca sme tento týždeň prichytili vo fitku, kde si dával poriadne do tela.

PREDTÝM: Bača v čase, keď na sebe takmer vôbec nemakal.
PREDTÝM: Bača v čase, keď na sebe takmer vôbec nemakal.
Zdroj: Matej Kalina

„Po namáhavých dňoch, ktoré teraz mávam, je dobré si takto zacvičiť, zabehať alebo takýmto spôsobom detoxikovať mozog. A keďže už máme jeseň, vonku je chladnejšie, tak sa behať veľmi nedá, tak na zimu vyhráva fitko,“ prezradil nám sexi herec, ktorý na sebe takto maká aj preto, že v seriáli odmietol dablérov.

„S produkciou som mal na začiatku debatu, hlavne čo sa týka akčných scén v Rexovi, kde niekedy býva zvykom, že herci majú dablérov, my sme si na začiatku povedali, že ja by som bol rád, keby som ich nemal, chcem si to čo najviac užiť. Musím byť v dobrej fyzickej kondícii, lebo potom by to dopadlo veľmi zle, keby som skákal z nejakej strechy a niečo by sa mi stalo, preto sa musím udržiavať v kondičke, strečovať a hlavne, aby telo bolo zdravé,“ dodal Bača.

A jeho fanúšičky sa už teraz môžu tešiť na veľkú vec, ktorú Plus JEDEN DEŇ chystá v spolupráci s televíziou Markíza! Viac sa dozviete už v sobotnom vydaní nášho denníka.

FOTO JURAJA BAČU VO FITKU TU: