Uplynulú nedeľu si diváci po 17 rokoch opäť vychutnali spoločné vystúpenie prvých superstaristov. Sedem z nich si zaspievalo veľký hit Kým vieš snívať. Peťo Kotuľa neprišiel pre zdravotné problémy, Robo Mikla sa na to vykašľal a Zdenka Predná chcela poriadne mastný honorár. A jej manžel, hudobník Oskar Rózsa, dokonca Paľovi Haberovi aj poriadne naložil.

Zdenka Predná a jej manžel Oskar Rózsa.
Zdroj: Instagram zdenkapredna

„Živíme sa profesionálne hudbou a už dávno nie sme v štádiu, keď by sme mali byť vďační za to, že sa objavíme na obrazovke. V podstate nás to urazilo. Slová produkčného, keď došlo na honorár, boli, že to má byť z lásky… Aj sám Paľo Habera mi telefonoval a snažil sa, aby som presvedčil Zdenku. Hneď nato napísal Habera neúctivú SMS Zdenke, že to nečakal, na čo mu odpísala, že mohol na začiatku povedať, že to má byť zadarmo a zbytočne by sme sa nenaťahovali. Keď Paľo zavolal, vedel som, že tam bude nejaká „habaďúra“, povedal Rózsa týždenníku Šarm a Haberu neváhal aj poriadne uraziť.

Paľo Habera.
Zdroj: tv markíza

Ako na jeho slová reaguje samotná Markíza? „Televízia Markíza oslovila všetkých účinkujúcich prvej série prostredníctvom produkčného tímu a ponúkla im rovnaké podmienky na vystúpenie. Samotné podmienky boli štandardné pre podobný typ vystúpenia a produkcie. Všetci interpreti, ktorí sa zúčastniť mohli, sa na priamom prenose v Prahe zúčastnili. S manažmentom Zdenky Prednej sa produkcia na podmienkach nedohodla, predstava manažéra sa vymykala štandardom pri podobných televíznych aktivitách. Paľo Habera so Zdenkou Prednou a ani s jej manažérom honorár neriešil, nie je to v jeho kompetencii, ako autor hudby riešil technické otázky v súvislosti s prípadným vystúpením interpretky,” znie reakcia televízie. Podľa nášho zdroja si mala vypýtať až 5000 eur, čo pri takomto type vystúpenia rozhodne nie je bežná taxa. 

AKO SA SUPERSTARISTI ZMENILI, SI POZRITE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: