Maroš Kramár a právnička Nataša Nikitinová boli manželmi 20 rokov. Počas vzťahu zvládli niekoľko kríz, no po tej poslednej sa ocitli pred súdom. Ten ich v apríli 2019 rozviedol a za 20 minút bolo po všetkom. Dlho netrvalo a po hercovom boku sa začala objavovať takmer o 30 rokov mladšia brunetka. Dvojica by mala byť spolu už takmer rok, no herec svoj vzťah pred médiami nepriznal. Až doteraz.

„Som v karanténe, lebo som bol po dcéru na Schwechate, keď priletela z Anglicka. Ani som nevystúpil z auta, ale aj tak som v karanténe, aj moja dcéra,“prezradil nedávno pre JOJ Kramár. „Som tu úplne sám, ale táto karanténa je excelentná, je to akoby predpríprava na domov dôchodcov. Moja priateľka sem chodí, dá mi pred dvere jedlo na dva dni a potom som tu sám so sebou. Vôbec mi to neprekáža, zvykol som si. Bojím sa, že keď sa karanténa skončí, tak budem musieť ísť medzi ľudí,“smial sa Maroš.

Maroš Kramár s manažérkou svojho divadla Inou a kolegom, hercom Jurajom Hrčkom.
Maroš Kramár s manažérkou svojho divadla Inou a kolegom, hercom Jurajom Hrčkom.
Zdroj: Facebook

„Celý život som na cestách, a keď si predstavím, kde všade som mal teraz byť a čo všetko som mal urobiť a, naopak, ja si tu hoviem. Začalo mi to vyhovovať. Keď si vypnete všetky zariadenia, ktoré vyžarujú žiarenie, všetko zmizne, nuda a dokonca aj koronavírus. Konečne mám naozaj čas sám na seba. Pred touto reláciou som normálne dostal trému, že budem v živom vysielaní. Už som si odvykol od toho,“šokoval herec.

„Nemusím sa nikomu spovedať, nikomu na nič odpovedať, je to niečo úžasné. Zažívam to prvýkrát v živote. Ráno sa zobudím a nemám nič, žiadny deadline, jednoducho nič. Teraz nám hercom síce nadávajú, že darmožráči, nech ideme vykladať tovar do obchodu, ale ja som toto nikdy nemal. Ráno sa zobudím, nemám žiadny cieľ, teda nemám nervy,“dodal Kramár, ktorému už uplynulo 14 dní karantény a vo vile neďaleko Bratislavy si už konečne užíva prítomnosť všetkých troch detí a predovšetkým konečne i priateľku Inu.

KRAMÁROVE FOTKY S MLADOU FRAJERKOU NÁJDETE V GALÉRII >>