Od samotného začiatku, keď sa kauza bitky v bare medzi Stankou a Markom dostala na svetlo sveta, bolo jasné, že sa nebude týkať len samotnej moderátorky, ale aj jej zamestnávateľa. V JOJ-ke sa rozhodli pre rázny krok a Stanku dočasne stiahli z relácie Top Star, ktorú vysielala.

Marek tvrdí, že mu jojkárka rozbila fľašu o hlavu..
Marek tvrdí, že mu jojkárka rozbila fľašu o hlavu..
facebook

Nás zaujímalo, či tento stav platí aj naďalej. „Kým sa to celé nevyšetrí, v Top Stare nebude,“ povedala nám hovorkyňa televízie Lucia Kulihová. Podľa informácií, ktoré sa k nám najnovšie dostali, Stanka na ,,péenke“, ktorú nám sama potvrdila po incidente prostredníctvom SMS, ani náhodou nie je.

„Zaujímavé je, že Stanka tvrdila, že je na PN-ke, no v JOJ-ke je varená, pečená. Pár dní od údajnej potýčky je tu takmer každý deň. Hoci sa teraz nepodieľa na Top Stare, pracuje na relácii Tipos info, ktorú vysielajú televízie Wau a JOJ Plus. Prekvapivé je to, že hoci blondínka po bitke v bare povedala, že aj ona má doráňanú tvár, nič na nej nemá. Ani škrabanček,“ prezradil nám náš zdroj.

Stanka Pavolová.
Stanka Pavolová.
tv joj

Dôkazom, že sú tieto tvrdenia pravdivé, sú zábery, ktoré sa podarilo zhotoviť ešte minulý týždeň nášmu fotografovi. Tie zachytávajú moderátorku pred budovou televízie JOJ a následne aj pred hotelom v širšom centre Bratislavy.

Pri detailnom zábere na Pavolovú dokonca vidno, že jej tvár nemá žiadny škrabanec ani modrinu. Kde je skutočná pravda, síce nevieme, ale vieme, že zranená tvár a pobyt na PN-ke vyzerajú celkom ináč. Kontaktovali sme aj samotnú Stanku, no do uzávierky sa nám nevyjadrila.

STANKA PAVOLOVÁ PO BITKE TU: