Vzťah Bohuša Matuša a mladej Lucie bol od začiatku škandalózny. Viacerí neverili, že im to spolu vydrží. Hlavne pre obrovský vekový rozdiel. Ďalší šok nastal, keď dvojica oznámila, že čaká bábätko. Minulý rok v decembri Lucinka porodila dievčatko, no a dnes, v deň svojich 18. narodenín, si konečne povedali svoje áno. 

Bohuš Matuš s priateľkou Luciou.
Zdroj: Facebook

Spočiatku im obrad skomplikovala nepriazeň počasia, neskôr sa ale všetko odohralo presne tak, ako malo. Svadobné sľuby si ženích s nevestou vymenili v altánku, iba pred rodinou a hŕstkou tých najbližších priateľov a ich prvý novomanželský bozk  sprevádzala pesnička Stín katedrál v podaní Petra Muka († 45).

Na svadbe, kvôli ktorej si Bohuš nechal vytetovať vlasy, aby vedľa svojej o takmer 30 rokov mladšej partnerky nevyzeral príliš staro, pochopiteľne nemohla chýbať ich dcérka Natálka (5 mesiacov), oblečená v rozkošných ružových  šatičkách a s čelenkou na hlavičke a tiež svedkovia. V prípade Bohuša sa tejto úlohy zhostil muzikálový producent František Janeček (76), Lucii išla za svedkyňu speváčka Monika Sommerová (33), s ktorou Matuš účinkoval v muzikáli Fantóm Opery a ktorú s Lucinkou spája dlhoročné priateľstvo. Dvojici gratulujeme!
 

 SVADOBNÉ FOTKY NOVOMANŽELOV NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: