Tak ako má Slovensko svojho Martina Jakubca, Alex Wortex a iné podobné indivíduá, aj v Čechách sa sem tam v médiách objaví poriadny exot. Napríklad taký účastník druhej série českých VyVolených Martin Hranáč. Ten sa zvyšku svojich fanúšikov prihovára prostredníctvom rôznych videí, v ktorých si častokrát berie na paškál rómsku komunitu. V ostatnom videu sa však intenzívne venoval pamiatke zosnulej Věry Bílej, čo však robiť nemal.

Bendig v poslednej dobe trávil dosť času s Věrou Bílou. Vo februári vydali spoločnú pesničku a od 15. marca mali ísť na turné.
Bendig v poslednej dobe trávil dosť času s Věrou Bílou. Vo februári vydali spoločnú pesničku a od 15. marca mali ísť na turné.
Zdroj: Instagram J. B.

V mene vymyslenej dievčiny Eriky Gadžiovej v čiernej parochni hovorí: "Věru som si ako speváčku veľmi vážila. Neplačem. Ale s humorom spomínam na to, ako sa sama Věra netajila svojou láskou k automatom. Vždy pre mňa budete kráľovnou. Dúfam, že sa hore zasmejete a trochu vás toto video pobaví."Pri týchto slovách však Martin neostal. Na videu totiž začal aj tancovať a predvádzať striptíz. K nemu pridal už poriadne ostrejšie slová. "Dúfam, že máš v nebi nejaké "bedny" (hracie automaty, pozn.red.). Nenudíš sa? Hej Žaneto, drž pi*u a jdi na pracák, ti říkám. Tak ona si tam snad frndí mindžu za ty peníze státní naše. Jestli je Romka? No, je to Romka, ale má pleť bílou jako sníh.“
Jeho kontroverzné vystúpenie nenechalo chladným azda nikoho a okamžite prišli drsné reakcie. Ozval se hlavne Lukáš Rejmon, manažér hviezd a partner Jana Bendiga (25), ktorý so speváčkou plánoval turné. „Martin, mám ťa rád. Ale toto mi príde od teba už cez čiaru a som celkom smutný, že si toto urobil. Za mesiac napríklad áno, ale deň po jej smrti a ešte v tejto podobe. Je to úbohé a mal by si sa hanbiť. Pre množstvo ľudí bola Věra modla a ikona a týmto si jej pamiatku veľmi pošpinil. Je mi ťa ľúto,“ napísal a pridali sa k nemu aj cudzí ľudia. "Debil. Ko*ot, ču*ák, chudák a bezchrbtový hajzel," znel jeden z komentárov pod videom. "Urob toto, až umrie Gott, tak ťa trištvrtina národa ukameňuje," dodal ďalší na záver.

ZÁBERY Z PIESNE MARTINA HRANÁČA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII.

Mohlo by vás zaujímať: