Hoci sa teraz o ničom inom nehovorí ako o kríze medzi manželmi Šmahelovcami, oni sa neustále tvária, že je medzi nimi všetko v najlepšom poriadku. Dokonca sa v pondelok večer objavili ako pár na Bratislavských módnych dňoch a všetkým spokojne pózovali a dokazovali, že o vážnych ťažkostiach v ich vzťahu nemôže byť ani reč. No hneď na druhý deň sa karta obrátila. 

Prekvapená brankárka skončila v Šmahelovom náručí.
Prekvapená brankárka skončila v Šmahelovom náručí.
Zdroj: Dávid Duducz

Kalisová a Šmahel, ktorí majú riešiť rozvod: Nechutné divadlo v spoločnosti!

Šmahel by v prípade rozvodu ťahal za kratší koniec: Kalisovej tajný tromf!

Kalisovej manžel Martin Šmahel: Nečakaná reakcia na neveru!

Šmahel sa totiž v utorok večer objavil v tíme Československých levov Jozefa Oklamčáka, ktorí si v Partizánskom zmerali sily s mladučkými hádzanárkami. A Šmahel sa v spoločnosti krásnych žien očividne nedokázal ovládať. Zatiaľ čo sa Šmahelovi prominentní spoluhráči, medzi ktorými nechýbali Paľo Drapák, Peter Varinský, Viliam Fischer i Štefan Kožka, sústreďovali na hru, ženatý model sa oveľa viac venoval krásnym približne dvadsaťročným hádzanárkam.

Objatie si Martin skutočne užíval.
Objatie si Martin skutočne užíval.
Zdroj: Dávid Duducz

Tie pri každej príležitosti objímal, túlil sa k nim, brankárku dokonca zobral do náručia a jeho blažený výraz tváre jasne vypovedal o tom, že mu to nebolo vôbec nepríjemné.
A hoci sa príťažlivý fitnes tréner snaží neustále vzbudzovať dojem dokonalého manžela, Miriam by zrejme iba ťažko pochopila ,,športové zanietenie“, s akým pekné športovkyne objímal. Takto sa veru vzorný muž nespráva.