Nvotová na toto obdobie tak skoro nezabudne. V Nepále, kam nedávno odletela pre podnikateľské aktivity, náhle skončila v nemocnici. „Dostala som pľúcnu embóliu. Previezli ma do hlavného mesta, kde mi v nemocnici zachránili život,” šokovala v stredu Nvotová v jojkárskej relácii Top Star, ktorá sa s ňou telefonicky spojila v ten deň. Dorota sa o tom zmienila aj na sociálnych sieťach.

Dorota Nvotová
Zdroj: Instagram

Speváčka sa z problémov ako-tak dostala, no stále má ťažkosti s chôdzou. Keď prejde pár metrov, okamžite je zadýchaná. Asi aj preto si zaobstarala motorku, čím však viacerých pobúrila. Zahráva sa so životom. „Nebojte sa o mňa! Prenajala som si invalidný vozík, aby som sa neunavovala,” zverila sa Dorota vo štvrtok na Facebooku. Ľudia však neverili vlastným očiam. „Bože, dievča! Dávaj na seba pozor! Vždy myslím na tvoju mamu, aké musí mať kvôli tebe ‚nervy‘,” napísala jej zhrozená fanúšička Alica.

FOTO NVOTOVEJ NA MOTORKE V GALÉRII >>

„Dorotka, mám vás rada, ale keby som bola vaša mama, tak by som vás hneď, ako prídete domov, preplieskala. Len teraz ste bola vážne chorá, a motorka? Prestaňte, máte synčeka, rozplakali ste ma,” nešetrila ju istá Eva. Jeden ju dokonca prirovnal k darkyni orgánov. Azda bude Nvotová opatrná a zodpovedná...

Súťaž
Zdroj: archív

Mohlo by vás zaujímať: