Ako to už býva zvykom, aj v najnovšej časti Chart Show bzdú musieť hostia absolvovať súťažnú disciplínu a zahrajú si tzv. fľašu. Vyzliekať sa ale nebudú, no Loj poriadne rozpáli celé štúdio. Tentokrát išlo veru poriadne do tuhého, až tak, že herec šokoval divákov v štúdiu. "Pobozkaj všetkých naokolo na krk," znela úloha, ktorú našla napísanú v krabici Kristína Kövešová. "Ja som si aj taký účes dnes urobila,"zahlásila okamžite Adela, ktorá narážala na to, že má vlasy sčesané na jednu stranu a druhú stranu má tak voľnú na jej bozky. Po nej bude na rade herec Juraj Loj. Fľaša po zatočení ukázala na väčšiu krabicu, pod ktorou sa nachádzala hlava hudobného experta Juraja Čurného. A tak už bolo všetkým jasné, že Loj bude musieť uštedriť bozk práve jemu. A o pár sekúnd išli všetci do kolien.

"Môžeš aj na čelíčko," povedala Lojovi Adela. "A, čo, na pusu?"opýtal sa Juraj. "Ako chceš,"odpovie mu Adela. No a herec to zobral poriadne zostra. Pobozkal Čurného rovno na ústa! Ten sa nemal ako brániť, keďže ruky mal pod stolom a všetci okolo vybuchli od smiechu.

Kristína musela pobozkať všetkých naokolo na krk.
Kristína musela pobozkať všetkých naokolo na krk.
Zdroj: TV MARKÍZA

"To je výborné, Juraj, ty si sa nemohol brániť, takže si dostal pusu na ústa od Juraja Loja. Sen mnohých žien! Ako sa cítiš,"zahlásila so smiechom v hlase Vinczeová. "Cítim sa vynikajúco,"odpovedal Čurný, ktorý sa tiež nevedel prestať smiať z tohto šoku, ktorý mu spôsobil herec. "Keď už bozk od chlapa, jedine od Juraja,"zavtipkoval. "Tak, to si ešte určite spustíme dnes spomalene," zaklincovala to Adela, ktorá sa tiež nevyhla tejto disciplíne a musela pobozkať ľubovoľného kameramana v štúdiu. Ako to dopadne, uvidíte už v stredu večer v Chart Show na Markíze o 20.30 hod.

NECHUTNÉ FOTO LOJA AKO POBOZKAL ČURNÉHO NA ÚSTA, NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: